Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PODŁĄCZENIE FALOWNIKA

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> PODŁĄCZENIE FALOWNIKA
Autor
Wiadomość
jaro7104
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: ŻARY

Post#1 Post autora tematu 29 Lip 2012 23:58   

PODŁĄCZENIE FALOWNIKA

Witam mam pytanie do fachowców obracających się w temacie falowników.Mam falownik o symbolu SV022i65A-4 , z tego co wiem to moc silnika jaką mogę podłączyć do niego to 2,2 kw -moje pytanie czy ta moc to jest maksymalna moc jaką mogę podłączyć i czy obsłuży mi silniki o mocy np 0,5-1,5 kw

Moderowano przez Akrzy74:
Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
Zasady w dziale też są po to aby je czytać!

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 29 Lip 2012 23:58   

Powrót do góry

opamp
Użytkownik obserwowany
Użytkownik obserwowany

Miasto: Mława

Post#2 30 Lip 2012 00:05   

Re: PODŁĄCZENIE FALOWNIKA

Numer pomyliłeś kolego coś... ale coś mówi że LG :) SV022IG5A-4 ??
Tak możesz podłączyć dowolny silnik od 0 do 2.2kW tylko musisz nastawy mocy prędkości napięcia prądu w falowniku. Nawet lepiej dać zapas mocy w razie przeciążenia układu i koniecznie przewód z silnika do falownika 2YSLCY 4x 1,5 mm2 co najmniej a nie żadne przewody na przedłużać.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> PODŁĄCZENIE FALOWNIKA
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.081 seconds

elektroda.pl temat RSS