Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działający głośnik z zestawu Logitech X-230

kuczera15 01 Sie 2012 22:13 1762 3
  • #1 01 Sie 2012 22:13
    kuczera15
    Poziom 19  

Witam,
    mam problem z głośnikami Logitech X-230. Zestaw składa się z dwóch satelit i subwoofera. Nie działa mi główna satelita, ta z pokrętłem głośności itp. Co najlepsze, gdy na puszczonej muzyce wyłączę twardo z prądu, włożę wtyczkę jeszcze raz i pogłoszę na maks to znowu zaczyna działać. Ciekawa sprawa, bo działo mi się tak rok temu przez jakiś czas, potem był spokój na parę miesięcy i od dwóch tygodni znowu zabawa.
    Jeśli ktoś jest w stanie naprowadzić mnie jak usunąć tę awarię to bardzo bym poprosił, pieniądze i władza nad światem w zamian.

Pozdrawiam

• #2 01 Sie 2012 23:14
    2konrafal1993
    Poziom 19  

Możliwe że zimne luty na płytce obejrzyj płytkę wzmacniacza.

• #3 04 Sie 2012 04:23
    pinkin
    Poziom 18  

Zamień kanały na czinczach L/R. Jeżeli dalej będzie ten sam kanał, to zamień satelity L/R (jeżeli jest taka możliwość). Jeżeli dalej będzie ten sam kanał, to problem leży w środku.
    Postaraj się o schemat.

• #4 15 Sty 2013 00:21
    knap-piotr
    Poziom 16  

pinkin napisał:
    Zamień kanały na czinczach L/R. Jeżeli dalej będzie ten sam kanał, to zamień satelity L/R (jeżeli jest taka możliwość). Jeżeli dalej będzie ten sam kanał, to problem leży w środku.
    Postaraj się o schemat.

Już by kolega się nie wypowiadał, bo widać nawet nie wie jak te głośniki wyglądają. Z całym szacunkiem oczywiście. Zestaw ten nie ma odpinanych satelit, satelitki posiadają jedynie przewód mini jack oraz sterujący do suba (wtyk jak rs232).

Moderowany przez adambyw:

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME