Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Youtube - Zacina się na google chrome.

wojtus121 05 Sie 2012 10:47
  • #1 05 Sie 2012 10:47
    wojtus121
    Poziom 7  

Witam. Sprawa wygląda następująco gdy włączam jakiś filmik na youtube to nie mam dźwięku i zacina się po ok. 10 sek jeżeli na pasku czasu kliknę jakiś moment to film znowu 10 sek i zacina. Problem występuje tylko na google chrome na pozostałych przeglądarkach działa bez zarzutu.

• #2 05 Sie 2012 15:27
    rnd0mb
    Poziom 26  

Myślę, że problem leży bardziej w samym oprogramowaniu, niż problemach z siecią. Spróbuj usunąć ciasteczka i pamięć podręczną.

• #3 05 Sie 2012 15:43
    piotr-87
    Poziom 14  

A masz zainstalowany Download Accelerator Plus (DAP)? Ja miałem taką sytuację na 2 komputerach w Mozilla Firefox. Na jednym komputerze pomogło czyszczenie komputera programem odkurzacz i CCleanerem. Na drugim komputerze pomogło odinstalowanie Download Accelerator Plus (DAP) bo on blokował buforowanie filmów (a powinien pomagać). Lub masz jakiś inny dodatek zainstalowany w google chrome który blokuje buforowanie. Mi jak film nie chciał sie buforować to nieraz jak odświeżyłem inną karte w przeglądarce to film dalej sie buforował kilka sekund. Nieraz musiałem odświeżać ze 20 razy jakąś kartę żeby film się zbuforował cały.

• #4 05 Sie 2012 20:59
    wojtus121
    Poziom 7  

więc tak wyczyściłem pamięć i ciasteczka nie pomogło więc wyczyściłem wszystkie dane także nic. A dodatków żadnych zainstalowanych nie mam.

• #5 10 Gru 2012 18:09
    FAZEREREK
    Poziom 13  

Witam podepnę się pod temat bo mam identyczny problem co kolega i jeśli jest ktoś kto wie co z tym zrobić niech pomoże pozdrawiam .

• #6 10 Gru 2012 20:03
    activ85
    Poziom 8  

mi pomogo update systemu, mam windowsa 7, pobralem aktualizacje i dziala, a mialem identyczny problem

• #7 10 Gru 2012 20:45
    FAZEREREK
    Poziom 13  

Możliwe ale ja mam win Xp service pack 3 i aktualizacje są robione na okrągło dodam jeszcze że na innym komputerze mam ten sam problem a tam jest system vista ja już nie mam pomysłu... Format pomaga ale jakiś czas po formacie dzieje się dokładnie to samo ...

• #8 20 Gru 2012 11:15
    marti_ns
    Poziom 16  

miałem podobny problem. poczytałem forum, i wyłączyłem wbudowany shockwave plugin, restart chrome, następnie otworzyłem youtube, wyświetlił się komunikat o konieczności zainstalowania flash player'a, pobrałem z adobe, zainstalowałem, i działa bez zacinania

wbudowany plugin był 11.5.31.5
    teraz mam 11.5.502.135

już nie zacina i chodzi pięknie

• #9 21 Gru 2012 01:00
    mafeus
    Poziom 11  

Google chrome to trochę chyba niedopracowana przeglądarka. Wszędzie słyszę że same z nią problemy. Najlepszym rozwiązaniem to chyba przesiadka na Opere albo Mozille ewentualnie inne

• #10 21 Gru 2012 01:16
    kisielos12
    Poziom 26  

Przeinstalować flash, jeżeli to nie pomoże przeinstalować przeglądarkę. Jednak polecałbym przesiadkę na mozillę, według mnie najlepsza przeglądarka, no ale o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty