X

Youtube - Zacina się na google chrome.

05 Aug 2012 10:47 WOwojtus121
  • #1 05 Aug 2012 10:47
    wojtus121
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam. Sprawa wygląda następująco gdy włączam jakiś filmik na youtube to nie mam dźwięku i zacina się po ok. 10 sek jeżeli na pasku czasu kliknę jakiś moment to film znowu 10 sek i zacina. Problem występuje tylko na google chrome na pozostałych przeglądarkach działa bez zarzutu.
  • #2 05 Aug 2012 15:27
    rnd0mb
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Myślę, że problem leży bardziej w samym oprogramowaniu, niż problemach z siecią. Spróbuj usunąć ciasteczka i pamięć podręczną.
  • #3 05 Aug 2012 15:43
    piotr-87
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    A masz zainstalowany Download Accelerator Plus (DAP)? Ja miałem taką sytuację na 2 komputerach w Mozilla Firefox. Na jednym komputerze pomogło czyszczenie komputera programem odkurzacz i CCleanerem. Na drugim komputerze pomogło odinstalowanie Download Accelerator Plus (DAP) bo on blokował buforowanie filmów (a powinien pomagać). Lub masz jakiś inny dodatek zainstalowany w google chrome który blokuje buforowanie. Mi jak film nie chciał sie buforować to nieraz jak odświeżyłem inną karte w przeglądarce to film dalej sie buforował kilka sekund. Nieraz musiałem odświeżać ze 20 razy jakąś kartę żeby film się zbuforował cały.
  • #4 05 Aug 2012 20:59
    wojtus121
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    więc tak wyczyściłem pamięć i ciasteczka nie pomogło więc wyczyściłem wszystkie dane także nic. A dodatków żadnych zainstalowanych nie mam.
  • #5 10 Dec 2012 18:09
    FAZEREREK
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam podepnę się pod temat bo mam identyczny problem co kolega i jeśli jest ktoś kto wie co z tym zrobić niech pomoże pozdrawiam .
  • #6 10 Dec 2012 20:03
    activ85
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    mi pomogo update systemu, mam windowsa 7, pobralem aktualizacje i dziala, a mialem identyczny problem
  • #7 10 Dec 2012 20:45
    FAZEREREK
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Możliwe ale ja mam win Xp service pack 3 i aktualizacje są robione na okrągło dodam jeszcze że na innym komputerze mam ten sam problem a tam jest system vista ja już nie mam pomysłu... Format pomaga ale jakiś czas po formacie dzieje się dokładnie to samo ...
  • #8 20 Dec 2012 11:15
    marti_ns
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    miałem podobny problem. poczytałem forum, i wyłączyłem wbudowany shockwave plugin, restart chrome, następnie otworzyłem youtube, wyświetlił się komunikat o konieczności zainstalowania flash player'a, pobrałem z adobe, zainstalowałem, i działa bez zacinania

wbudowany plugin był 11.5.31.5
    teraz mam 11.5.502.135

już nie zacina i chodzi pięknie
  • #9 21 Dec 2012 01:00
    mafeus
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Google chrome to trochę chyba niedopracowana przeglądarka. Wszędzie słyszę że same z nią problemy. Najlepszym rozwiązaniem to chyba przesiadka na Opere albo Mozille ewentualnie inne
  • #10 21 Dec 2012 01:16
    kisielos12
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Przeinstalować flash, jeżeli to nie pomoże przeinstalować przeglądarkę. Jednak polecałbym przesiadkę na mozillę, według mnie najlepsza przeglądarka, no ale o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam
  • #11 05 Jan 2013 14:46
    kryskal
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    osobiście pomógł mi ten adres - http://markonarium.blogspot.com/2012/09/zacinanie-filmow-youtube-w-chrome.html też spróbujcie :D
  Search 4 million + Products
Browse Products