Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak wyłączyć płatne SMSy przychodzące

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Jak wyłączyć płatne SMSy przychodzące
Autor
Wiadomość
Pocieszny
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Nowy Sącz / Kraków

Post#1 Post autora tematu 05 Sie 2012 13:45   

Jak wyłączyć płatne SMSy przychodzące

Koleżanka włączyła sobie jakąś usługę randkową, dzięki której codziennie dostaje smsy i za każdy odebrany musi płacić. Smsy przychodzą z numeru 60143. Wie ktoś może jak to wyłączyć? Bo nie mogę się doszukać w googlach co to jest za numer.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Sie 2012 13:45   

Powrót do góry

orzelpiotr
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: "-"

Post#2 05 Sie 2012 13:55   

Re: Jak wyłączyć płatne SMSy przychodzące

Najlepiej dowiedzieć się na infolinii.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Sie 2012 13:55   

Powrót do góry

Pocieszny
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Nowy Sącz / Kraków

Post#3 Post autora tematu 05 Sie 2012 14:06   

Ona sama nawet nie wie jak to włączyła (albo się nie chce przyznać ;) ). Nawet jeżeli to jest usługa nie mająca nic wspólnego z operatorem, to operator będzie coś o tym wiedział?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Sie 2012 14:06   

Powrót do góry

orzelpiotr
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: "-"

Post#4 05 Sie 2012 14:15   

Operator musi coś wiedzieć - ten numer podany przez Ciebie nie widnieje w
http://www.wapster.pl/Regulamin_SMS_MT.pdf
na internecie też nic nie ma, więc najlepiej zgłosić problem do BOA.

Wychodzi na to, że jest w plusie 1,23 z vat http://www.plus.pl/informacje/regulaminy/Zwrotny_SMS_Premium_Regulamin_Promocyjnej_Uslugi.pdf

5. Klient w ramach Promocyjnej Usługi ma możliwość kontrolowania każdego z uruchomionych Serwisów na swoim koncie. Kontrola uruchomionego Serwisu na swoim koncie dotyczy: uruchomionego Serwisu oraz stawki za Wiadomość otrzymywaną z Serwisu. Aby otrzymać te informacje Klient musi wysłać SMS o treści „POMOC Nazwa Serwisu” na numer danego Serwisu. Wysłanie wiadomości SMS o treści „POMOC Nazwa Serwisu” na numer danego Serwisu w kraju jest bezpłatne, natomiast w roamingu jest płatne i opłata równa jest stawce za wysłanie w roamingu jednej wiadomości SMS zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla posiadanej przez Klienta taryfy/promocyjnego planu cenowego.
§ 3
Powrót do góry

KMal
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Małopolska

Post#5 05 Sie 2012 14:19   

Witam
http://www.orange.pl/kid,4002278347,id,801100006,title,Jak-wylaczyc-platne-sms-specjalne-z-nr-60xxx-i-5xxxx-informacje,forumthread.html
Ja, choć zdawało mi się , że jestem przezorny, to też dałem się "wrobić". Zauważyłem, że można komuś zrobić kawał i podać tam każdy nr tel. - nie ma żadnej weryfikacji. Ta osoba może być faktycznie całkowicie niewinna. Ja usunąłem to komendą STOP TAK, ale czytałem, że można u operatora zablokować SMS płatne - przychodzące.
Powrót do góry

krzysztof 7
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Wroclaw

Post#6 05 Cze 2013 17:22   

Ja nie miałem takiego smsa a na koncie play był nr.60235 podejrzewam że maja jakąs spółkę.Wyłączyć go można wysyłając sms Koniec na nr. 6000
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Jak wyłączyć płatne SMSy przychodzące
Strona 1 z 1