Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

BROTHER DCP-7055 - Wymiana Wałka OPC w Bębnie.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> BROTHER DCP-7055 - Wymiana Wałka OPC w Bębnie.
Autor
Wiadomość
PoltergeisT
Poziom 8
Poziom 8

Post#1 Post autora tematu 08 Sie 2012 07:43   

BROTHER DCP-7055 - Wymiana Wałka OPC w Bębnie.

Witam.
Posiadam w pracy Brothera DCP 7055. Sprawa polega na tym , że chcę wymienić wałek OPC w kasecie bębna. Kupiłem zamiennik na alejkach i teraz dumam jak to rozłożyć. Z tego co widziałem to wałek mocowany jest na zatrzaski lub wsuwki ale sama kaseta nie ma żadnych śrubek żeby można było od razu dostać się do wałka.

Wcześniej wymieniałem kilka razy wałki w bębnie od minolty pagepro 1350W - tam można poodkręcać co nieco więc sprawa jest prosta. Tutaj natomiast mam pytanie - jak się do tego dobrać ? :)

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Sie 2012 07:43   

Powrót do góry

krakarak
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Space

Post#2 08 Sie 2012 08:27   

Re: BROTHER DCP-7055 - Wymiana Wałka OPC w Bębnie.

Króciutko - jak masz na stole wyjęty zespół drukujący to naciskając kolorową dźwignię zwalniasz i wyjmujesz sam kartridż z tonerem.
Teraz ostrym końcem wkrętaka lub czubkiem noża wysuwasz i zdejmujesz jeden z metalowych zatrzasków na ośce stalowego, poziomego pręta, który przechodzi przez środek bębna. Następnie wyciągasz ten pręt i to koniec twoich zmagań, bo pozostało tylko rozłożyć górę z elektrodą ładującą umieszczona w plastiku ( taka siateczka oraz cienki drucik ponad nią ) od pozostałej, większej części zespołu drukującego. Proste jak budowa cepa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> BROTHER DCP-7055 - Wymiana Wałka OPC w Bębnie.
Strona 1 z 1