X
  • #1 11 Aug 2012 10:36
    tomekxo
    Level 6  
    Helpful post? (+5)
    Witam. Mam taki dziwny problem. Posiadam telefon LG Swift L7 z androidem 4.0.3. Mam problem z ekranem podczas rozmow. Mianowicie jak dzwonie do kogos lub ktos do mnie to po wybraniu numeru lub odebraniu polaczenia ekran mi odrazu gasnie. Wczesniej mialem tak ze go dotknalem i sie zapalal. A obecnie od jakiegos czasu moge sobie go dotykac, wciskac przycisk menu i nic. Nie mam jak zakonczyc polaczenia, wlaczyc klawiature ekranowa. Sam nie wiem od kiedy tak sie porobilo bo malo co dzwonie. Pisze tylko mase smsow i nie zaowazylem od jakiego momentu sie tak dzieje. Dziwi mnie tez to ze czasem jak ktos dzwoni to do odebrania musze przesunac palcem zeby odebrac rozmowe ( tak jak do odblokowania telefonu) a czasem mam 3 kwadratowe przyciski odbierz, szybka wiadomosc i odrzuc. Ale glowny problem to czarny ekran podczas polaczen, i brak mozliwosci wlaczenia go...

Szukalem w ustawieniach jakiejs opcji od tego czujnika zblizeniowego i nie moge nic znalezc w ustawieniach. A co do jego dzialania to tak jak gdyby ni dzialal bo wczoraj sprawdzalem. Brat dzwonil do mnie i sprawdzalismy. On w swoim Galaxy S2 ma taka opcje a ja nie. U niego jak zaslonil ten czujnik palcem to ekran gasl a u mnie nic sie nie dzialo. Tylko ze on ma androida 2.3.4 chyba a ja mam 4.0.3 (najnowszy wg tej aplikacji od aktualizacji softu).
    W ustawieniach w Ulatwienia dostepu mam opcje koniec polaczenia ale jak ja zaznacze to nic sie nie robi. Zaden przycisk nie konczy polaczenia.
  • #2 13 Aug 2012 21:58
    tomekxo
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Po rozmowie z serwisem LG telefon trafil do serwisu...
  • #3 14 Aug 2012 08:39
    mobista
    Level 34  
    Helpful post? (+2)
    Pewnie problem z czujnikiem zblizeniowym :).
  • #4 14 Aug 2012 10:49
    tomekxo
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (-1)
    mozliwe, ale w ustawieniach nie mam zadnej opcji od niego
    a poza tym wczoraj poszedl do serwisu i tak :)
  • #5 04 Sep 2012 15:25
    zuko99
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    Czesc

Mam dokladnie taki sam problem. Wizyta w serwisie pomogla? Wgrywali ponownie soft czy moze byla to fizyczna naprawa czujnika?
  • #6 04 Nov 2012 10:54
    Partyzant1983
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Ja też ma problem z wyświetlaczem ale trochę inny,mianowicie mam ustawioną gotowość ekranu na 30 sekund i po tym czasie powinien wyświetlacz zgasnac,oczywiście jeśli się go nieuzywa.mi nie zawsze się wyłącza czasami jak se zapomnę to świeci pół dnia.
  • #7 28 Nov 2012 14:03
    Paolotp
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Pilne!!! Do Tomekxo: w końcu naprawili ten telefon? Ja mam lg-p880 i też dokładnie nie wiem kiedy mi się zaczęło dziać to samo. Prawdopodobnie po aktualizacji software. Niestety nikt mi nie chce pomóc, bo to jest wersja międzynarodowa. W dodatku nikt nie umie wskazać, kto wysłał do mnie informację o możliwości uaktualnienia software. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam i z góry dziękuję!!!
  • #8 23 Jan 2013 23:45
    tomekxo
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tak telefon poszedl do serwisu. Wymienili wyswietlacz, czujnik zblizeniowy i przedni panel. tak wiec naprawa byla dosc powazna. Na szczescie na gwarancji. Od tego czasu wszystko jest ok juz przez pare miesiecy.
  • #9 24 Jan 2013 04:59
    Paolotp
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Dziękuję bardzo za odpowiedź! U mnie to była błachostka -folia zabezpieczająca ekran zasłaniała czyjnik zbliżeniowy. Odciąłem kawałek i wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam!
  Search 4 million + Products
Browse Products