Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

LG L7 - wylacza sie ekran podczas dzwonienia

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> LG L7 - wylacza sie ekran podczas dzwonienia
Autor
Wiadomość
tomekxo
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Pabianice

Post#1 Post autora tematu 11 Sie 2012 10:36   

LG L7 - wylacza sie ekran podczas dzwonienia

Witam. Mam taki dziwny problem. Posiadam telefon LG Swift L7 z androidem 4.0.3. Mam problem z ekranem podczas rozmow. Mianowicie jak dzwonie do kogos lub ktos do mnie to po wybraniu numeru lub odebraniu polaczenia ekran mi odrazu gasnie. Wczesniej mialem tak ze go dotknalem i sie zapalal. A obecnie od jakiegos czasu moge sobie go dotykac, wciskac przycisk menu i nic. Nie mam jak zakonczyc polaczenia, wlaczyc klawiature ekranowa. Sam nie wiem od kiedy tak sie porobilo bo malo co dzwonie. Pisze tylko mase smsow i nie zaowazylem od jakiego momentu sie tak dzieje. Dziwi mnie tez to ze czasem jak ktos dzwoni to do odebrania musze przesunac palcem zeby odebrac rozmowe ( tak jak do odblokowania telefonu) a czasem mam 3 kwadratowe przyciski odbierz, szybka wiadomosc i odrzuc. Ale glowny problem to czarny ekran podczas polaczen, i brak mozliwosci wlaczenia go...

Szukalem w ustawieniach jakiejs opcji od tego czujnika zblizeniowego i nie moge nic znalezc w ustawieniach. A co do jego dzialania to tak jak gdyby ni dzialal bo wczoraj sprawdzalem. Brat dzwonil do mnie i sprawdzalismy. On w swoim Galaxy S2 ma taka opcje a ja nie. U niego jak zaslonil ten czujnik palcem to ekran gasl a u mnie nic sie nie dzialo. Tylko ze on ma androida 2.3.4 chyba a ja mam 4.0.3 (najnowszy wg tej aplikacji od aktualizacji softu).
W ustawieniach w Ulatwienia dostepu mam opcje koniec polaczenia ale jak ja zaznacze to nic sie nie robi. Zaden przycisk nie konczy polaczenia.
Powrót do góry

tomekxo
Poziom 3
Poziom 3

Post#2 Post autora tematu 13 Sie 2012 21:58   

Re: LG L7 - wylacza sie ekran podczas dzwonienia

Po rozmowie z serwisem LG telefon trafil do serwisu...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Sie 2012 21:58   

Powrót do góry

mobista
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Bytom

Post#3 14 Sie 2012 08:39   

Pewnie problem z czujnikiem zblizeniowym :).
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Sie 2012 08:39   

Powrót do góry

tomekxo
Poziom 3
Poziom 3

Post#4 Post autora tematu 14 Sie 2012 10:49   

mozliwe, ale w ustawieniach nie mam zadnej opcji od niego
a poza tym wczoraj poszedl do serwisu i tak :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Sie 2012 10:49   

Powrót do góry

zuko99
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Gdynia

Post#5 04 Wrz 2012 15:25   

Czesc

Mam dokladnie taki sam problem. Wizyta w serwisie pomogla? Wgrywali ponownie soft czy moze byla to fizyczna naprawa czujnika?
Powrót do góry

Partyzant1983
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Maniowy

Post#6 04 Lis 2012 11:54   

Ja też ma problem z wyświetlaczem ale trochę inny,mianowicie mam ustawioną gotowość ekranu na 30 sekund i po tym czasie powinien wyświetlacz zgasnac,oczywiście jeśli się go nieuzywa.mi nie zawsze się wyłącza czasami jak se zapomnę to świeci pół dnia.
Powrót do góry

Paolotp
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Chicago

Post#7 28 Lis 2012 15:03   

Pilne!!! Do Tomekxo: w końcu naprawili ten telefon? Ja mam lg-p880 i też dokładnie nie wiem kiedy mi się zaczęło dziać to samo. Prawdopodobnie po aktualizacji software. Niestety nikt mi nie chce pomóc, bo to jest wersja międzynarodowa. W dodatku nikt nie umie wskazać, kto wysłał do mnie informację o możliwości uaktualnienia software. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam i z góry dziękuję!!!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lis 2012 15:03   

Powrót do góry

tomekxo
Poziom 3
Poziom 3

Post#8 Post autora tematu 24 Sty 2013 00:45   

Tak telefon poszedl do serwisu. Wymienili wyswietlacz, czujnik zblizeniowy i przedni panel. tak wiec naprawa byla dosc powazna. Na szczescie na gwarancji. Od tego czasu wszystko jest ok juz przez pare miesiecy.
Powrót do góry

Paolotp
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Chicago

Post#9 24 Sty 2013 05:59   

Dziękuję bardzo za odpowiedź! U mnie to była błachostka -folia zabezpieczająca ekran zasłaniała czyjnik zbliżeniowy. Odciąłem kawałek i wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam!
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> LG L7 - wylacza sie ekran podczas dzwonienia
Strona 1 z 1