X
  • #1 21 Jan 2005 17:58
    komunista
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich,właśnie kupiłem sobie nagrywarkę DVD -NEC 3520 A i chciałbym nagrać sobie parę ulubionych filmów w dzwięku wielokanałowym -D.D.5,1 I w tym temacie proszę was o pomoc tzn. jaki program mam zainstalować(najlepiej opis po polsku) aby jego jakość była najlepsza(równa z oryginałem) ?.Przydał by się też jakiś link do strony.Z góry dziękuję za pomoc.
  • #2 21 Jan 2005 18:11
    ankuch
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    komunista :arrow:
    Proszę o zmianę wielkości liter w tytule tematu i zaznajomienie się z regulaminem.
    Aby to uczynić, należy w pierwszym poście wcisnąć przycisk:
    Program do przegrywania FILMÓW DVD-KTÓRY NAJLEPSZY??
    i wyedytować tytuł tematu. W przeciwnym razie będzie ostrzeżenie.
  • #3 22 Jan 2005 19:08
    komunista
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    Zainstalowałem DVD shrink http://www.mrbass.org/dvdshrink/ ,niestety próbowałem przegrać tele dyski zespołu ROXETTE (ok.7Gb,40 utworów ,dzwięk d.d2,0),program skompresował mi do 4,6GB
    ,tak jak w opisie lecz niestety obraz jest do kitu i na odtwarzaczu DVD mi nie czyta .Może ktoś mi pomoże i krok po kroku powie jak mam to zrobić aby było ok.Jestem początkujący w tej dziedzinie.Może jakiś inny program byłby lepszy.Pozdrawiam i z góry dziękuję
  • #5 23 Jan 2005 21:00
    minas70
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Przy kompresji obrazu użyj opcji automatic!!Być może plik wysciowy miałes za duży, ja kopiję filmy i płyta po nagraniu ma ok. 4.4GB.czyli mniej o 300 od nosnika dvd 4.7.U góry programu masz pasek pokazujący ile masz jeszcze dostępnego miejsca na płycie, jesli coś zepsujesz przy ręcznym ustawianu stopnia kompresji to program da ci znać, że plik jest za duży i mogą być problemy w przy odtwaarzaniu w stacjonarnym dvd!!
    Dla poprawienia jakości kompresji obrazu można wybrać z kilku dostepnych filtrów, których ma użyć program przy kompresji obrazu.Powodzenia:)
  • #6 24 Jan 2005 15:55
    voytek_nobody
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    gamejack
  Search 4 million + Products
Browse Products