X

Sony - Jak skopiowac pliki z dysku

21 Aug 2012 22:16 DAdamian88max
  • #1 21 Aug 2012 22:16
    damian88max
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam
    stary laptop zepsul sie juz tak ze sie nei uruchamia wyjąłem dysk i mam kieszen na usb ale jest problem bo o ile mozna foldery przegladac to juz skopiowac albo cos otworzyc sie nie da bo pisze ze nie mam dostępu. Obecnie mam Windows 7 na tamtym dysku jest zainstalowany windows xp. co mam zrobic aby zgrac dane z tamtego dysku przed formatem??
  • #2 21 Aug 2012 22:28
    adamadi33
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Spróbuj skopiować się jako administrator.
  • #3 22 Aug 2012 02:07
    damian88max
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    adamadi33 wrote:
    Spróbuj skopiować się jako administrator.

przy kopiowaniu wyskakuje mi ze musze miec uprawnienia administratora daje to ale to dziala tylko do folderu a jak cos w nim jest to nie daje rady skopiowac. przydalo by sie takie cos zeby dac zastoduj do wszystkich plików w folderze
  • Helpful post
    #4 22 Aug 2012 02:35
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda
  • #5 22 Aug 2012 15:30
    damian88max
    Level 9  
    WojtasJD wrote:
    http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc753659.aspx

dzieki pomoglo:)

ale mam nowy problem:D zgralem sobie wszystko i podlaczylem ten dysk do TV i chcialem go sformatowac tam na tv zeby sluzyl jako dysk do TV gdy cos bede chcial nagrac zaczelo sie formatowc ale wyskoczyl komunikat ze ten dysk nie pasuje. Podlaczylem go pod kompa i teraz go wogole nie widzi co moge zrobic??
  • #6 22 Aug 2012 15:59
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Model TV ... ?
    W zarządzaniu dyskami zobacz co się dzieje - WinKey + R: diskmgmt.msc [enter]
    i tam ewentualnie HDD spartycjonuj, sformatuj.
  • #7 22 Aug 2012 16:13
    damian88max
    Level 9  
    juz mi sie udalo to zrobie w zarzadzaniu dyskami byl usunałem wolumin i dodalem od nowa i po sformatowaniu dziala;)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products