Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 22 Sie 2012 23:05
    f4kir
    Poziom 6  

Witam, jestem tu nowy i chciałem się dowiedzieć jak mogę podkręcić procesor? patrzyłem jak to można zrobić w szybki i łatwy sposób ale jakoś nie rozumiem.

A więc o to parametry :
    Zasilacz modecom 600v
    karta graf msi n210 1GB DDR3
    płyta główna MSI K9AGM3-F
    procesor AMD Sempron LE-1250 2200+
    ram 2GB kingstone 667mhz

Chciałbym się dowiedzieć jak i o ile można podkręcić procesor, na chwilę obecną nie mam kasy na nowy procesor, a jeśli nawet bym brał nowy to i lepszą płytę główną.

Większość gier z nowszych mi nie chodzi i przypuszczam że to wina za słabego procka.

Proszę o dobrą instrukcję jakąś łatwą a najlepiej wytłumaczenie jak dla imbecyla, szukałem tej opcji w biosie do zmiany procka ale nie mam czegoś takiego albo jestem ślepy, a posiadam najnowszy bios do tej płyty gł. ściągniety z liveupdate.

Czekam na odpowiedź

Dzięki i pozdrawiam

• #2 23 Sie 2012 10:23
    Kasek21
    Spec od komputerów

Na tej płycie Sobie nie podkręcisz procesora.

Co do gier to masz beznadziejną kartę graficzną.

• #3 23 Sie 2012 10:57
    qrchakos
    Poziom 20  

Większość nowych gier potrzebuje przynajmniej 2 rdzeni. Tutaj nawet podkręcanie nic nie da ;)

• #4 23 Sie 2012 13:33
    f4kir
    Poziom 6  

czyli nie da rady podkręcić procesor?, nie chodzi o aż tak nowe gry z wielkimi wymaganiami ;p zresztą od zawsze wymagania u mnie na minimalnych chodziło więc nie narzekam, ale że gry mi się zwieszały to jestem ciekaw czy to wina procesora czy kart graf?

• #7 23 Sie 2012 14:12
    f4kir
    Poziom 6  

zrobiło mi się z 16 wykresów mam wstawić tu wszystkie bo mogę tylko 10 czy spakować i wrzucić link?

• #11 23 Sie 2012 23:01
    f4kir
    Poziom 6  

był mierzony miernikiem, a teraz no jakoś nie mam zbytnio jak tego zrobić, bo pożyczony był. Ale było wszystko wporządku a kupowany z tydzień temu

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty