Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dym z radia DALCO DL 788

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Dym z radia DALCO DL 788
Autor
Wiadomość
vectra91
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 23 Sie 2012 14:07   

Dym z radia DALCO DL 788

Witam. Ostatnio po włączeniu w samochodzie radia DALCO DL-788 z gniazda usb i karty pamięci poszedł dym. Wyłączyłem je i po ponownym odpaleniu słychać straszny szum, nie da się nic posłuchać. Radio rozebrałem, nie widać żadnych stopionych elementów (pendrive również nie został uszkodzony). Dzieje się tak tylko po odpaleniu muzyki z zewnętrznego źródła- pendriva, jeśli chodzi o stacje radiowe jest nawet ok choć przy podkręceniu głosu też słychać różnicę w jakości. Nie wiem czy ma to jakiś związek ale stało się tak przy bardzo wysokiej temp we wnętrzu samochodu. Wiem że to radio nie jest nadzwyczaj drogie ale jeśli opłaca się to zrobić i jest taka możliwość to chętnie bym skorzystał
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 23 Sie 2012 14:07   

Powrót do góry

Mirek Z.
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Opalenica

Post#2 24 Sie 2012 01:39   

Re: Dym z radia DALCO DL 788

vectra91 napisał:
jeśli opłaca się to zrobić i jest taka możliwość
Na forum o koszty nie pytamy - zapytaj o to w serwisie.
Radziłbym jednak zainwestować w porządniejszy sprzęt, nie musi być drogi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Dym z radia DALCO DL 788
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS