Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Dym z radia DALCO DL 788

Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives ->Dym z radia DALCO DL 788 Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
vectra91
Level 5
vectra91
Level 5
Post#1 23 Aug 2012 14:07  Topic author   

Dym z radia DALCO DL 788

Witam. Ostatnio po włączeniu w samochodzie radia DALCO DL-788 z gniazda usb i karty pamięci poszedł dym. Wyłączyłem je i po ponownym odpaleniu słychać straszny szum, nie da się nic posłuchać. Radio rozebrałem, nie widać żadnych stopionych elementów (pendrive również nie został uszkodzony). Dzieje się tak tylko po odpaleniu muzyki z zewnętrznego źródła- pendriva, jeśli chodzi o stacje radiowe jest nawet ok choć przy podkręceniu głosu też słychać różnicę w jakości. Nie wiem czy ma to jakiś związek ale stało się tak przy bardzo wysokiej temp we wnętrzu samochodu. Wiem że to radio nie jest nadzwyczaj drogie ale jeśli opłaca się to zrobić i jest taka możliwość to chętnie bym skorzystał

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
Mirek Z.
Admin grupy RTV
Helped: 1094
Mirek Z.
Admin grupy RTV
Post#2 24 Aug 2012 01:39    

Re: Dym z radia DALCO DL 788

vectra91 wrote:
jeśli opłaca się to zrobić i jest taka możliwość
Na forum o koszty nie pytamy - zapytaj o to w serwisie.
Radziłbym jednak zainwestować w porządniejszy sprzęt, nie musi być drogi.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Dym z radia DALCO DL 788
Page 1 of 1

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.067 seconds