Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Renault Premium - DXI 450 opinie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Renault Premium - DXI 450 opinie
Autor
Wiadomość
cielak1989
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Myślibórz

Post#1 Post autora tematu 23 Sie 2012 18:51   

Renault Premium - DXI 450 opinie

Witam
Zastanawiam się na zakupem Renulata Premium DXI 450 z przebiegiem 300 400 tys km rocznik 2008-2009 . I proszę o wasze opinii na temat tego auta ze skrzynią automatyczną i z manualną . Proszę żebyście podali wady i zalety tego pojazdu tylko proszę nie pisać że mała kabina itp. Od zawsze użytkuje Volva w renaulcie kupuje tylko części do Volova i mam kolegę który właśnie mnie namawia na ten pojazd zaś drugi odradza i nie mogę się zdecydować czy renault czy volvo. Proszę o waszą opinie. Pojazd będzie ciągał wywrotkę.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sie 2012 18:51   

Powrót do góry

iko01
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: warszawa

Post#2 16 Lut 2013 13:11   

Re: Renault Premium - DXI 450 opinie

Premium fajny samochodzik ... jedzilem co prawda nie duzo bo tylko 5 miesiecy, ale przez ten czas autko mialo wymiane oleju i tyle... :)
Paliwo ruskie filtry zmieniane co 40tys km i mozna dalej gnac!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Lut 2013 13:11   

Powrót do góry

zocha2007
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Łódź

Post#3 19 Lip 2013 19:04   

Re: Renault Premium - DXI 450 opinie

świetny samochód, dopóki nic się nie popsuje. W tedy nie wiesz gdzie szukać części i pomocy, serwisy renault są najdroższe ze wszystkich, a inni mechanicy nie za bardzo chcą się podejmować ich naprawy. Zamienników części nie polecam.
Ale na tle innych jest autem mało awaryjnym. Z tego co już zauważyłam trzeba często mieniać filtr osuszacza, no i paliwa (ale to w każdym aucie tankowanym w Polsce :) ) No i trzeba uważać na paliwo jakie się leje bo jest na nie czuła, jeśli chodzi o moc.
Naprawde dobry samochód, jednak ja już nigdy renault nie kupię.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Eksploatacja -> Renault Premium - DXI 450 opinie
Strona 1 z 1