X

Renault Premium - DXI 450 opinie

cielak1989 23 Aug 2012 18:51
  • #1 23 Aug 2012 18:51
    cielak1989
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Zastanawiam się na zakupem Renulata Premium DXI 450 z przebiegiem 300 400 tys km rocznik 2008-2009 . I proszę o wasze opinii na temat tego auta ze skrzynią automatyczną i z manualną . Proszę żebyście podali wady i zalety tego pojazdu tylko proszę nie pisać że mała kabina itp. Od zawsze użytkuje Volva w renaulcie kupuje tylko części do Volova i mam kolegę który właśnie mnie namawia na ten pojazd zaś drugi odradza i nie mogę się zdecydować czy renault czy volvo. Proszę o waszą opinie. Pojazd będzie ciągał wywrotkę.
  • #2 16 Feb 2013 12:11
    iko01
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Premium fajny samochodzik ... jedzilem co prawda nie duzo bo tylko 5 miesiecy, ale przez ten czas autko mialo wymiane oleju i tyle... :)
    Paliwo ruskie filtry zmieniane co 40tys km i mozna dalej gnac!
  • #3 19 Jul 2013 19:04
    zocha2007
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    świetny samochód, dopóki nic się nie popsuje. W tedy nie wiesz gdzie szukać części i pomocy, serwisy renault są najdroższe ze wszystkich, a inni mechanicy nie za bardzo chcą się podejmować ich naprawy. Zamienników części nie polecam.
    Ale na tle innych jest autem mało awaryjnym. Z tego co już zauważyłam trzeba często mieniać filtr osuszacza, no i paliwa (ale to w każdym aucie tankowanym w Polsce :) ) No i trzeba uważać na paliwo jakie się leje bo jest na nie czuła, jeśli chodzi o moc.
    Naprawde dobry samochód, jednak ja już nigdy renault nie kupię.
  Search 4 million + Products
Browse Products