Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

40 cali pod filmy/UPC/gry do 2200 PLN

piekarzpzd 24 Sie 2012 15:06 1302 5
  • #1 24 Sie 2012 15:06
    piekarzpzd
    Poziom 6  

witam,

byłbym wdzięczny za doradzenie jakiegoś modelu TV do ww. czynności. przeglądałem forum jednak podpowiadane marki są z 3D/Smart TV i przez to dość drogie. Interesuje mnie bardziej jakość obrazu i dźwięku niż bajery, ponieważ i tak większość filmów i gier będzie lecieć po HDMI z laptopa.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 12m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 3m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3 max
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku, widok na wschód
    7. Jaki masz obecnie telewizor? brak :)
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? doskonały obraz i dźwięk
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? UPC
    10 .Jakie urządzenia? laptop, konsola
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4 max
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, filmy
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? niekoniecznie
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 50%
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 40 cali
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? dopłacanie za funkcje, z których i tak nie korzystam
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2200 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? NIE

Z góry dziękuję za propozycje[/tex]

• #2 25 Sie 2012 14:16
    Jagus1989
    Poziom 9  

Witam:)
    Też ostatnimi czasy szukałem tv o podobnych kryteriach co Twoje i w końcu zdecydowałem się na samsunga UE40EH5300.
    Jestem z niego bardzo zadowolony i po ponad miesiącu czasu mogę go z czystym sumieniem polecić.
    Kupiłem go w Saturnie za 1850zł bodajże i również miałem obawy co do smużenia, opisywanych przez niektórych jaśniejszych obszarów świecenia przy krawędziach, jednak teraz wszystkich mogę uspokoić, że te objawy nie występują. 100 HZ jest prawdziwe i działa bardzo dobrze. Czas reakcji 5ms i naprawdę to wystarcza nic nie jest rozmazane. Poza tym ten telewizor posiada dostęp do internetu (trzeba albo dokupić odbiornik albo podłączyć kabel(wyszukiwarka i inne youtuby chodzą dobrze choć nie dla internetu kupuje się tv) ) a także odtwarza filmy z USB wraz z Polskimi napisami (nie pokazują się Krzaczki zamiast polskich liter jak w niektórych odbiornikach) oraz bardzo mały pobór mocy:) Nie ma również 3D którego nie chciałem, a obraz przez HDMI jest najwyższej jakości
    Dlatego z czystym sumieniem polecam Ci ten tv i zapewniam że lepszego nie kupisz za taką cenę:)z resztą przesyłam Ci zestawienie jakie zrobiłem przed udaniem się do sklepów :) (tego samsunga tam na liście nie ma albo jest dopisany ołówkiem bo dopiero w sklepie go zauważyłem

40 cali pod filmy/UPC/gry do 2200 PLN
    Pozdrawiam

• #3 25 Sie 2012 20:51
    piekarzpzd
    Poziom 6  

super! wielkie dzięki za odpowiedź! takiego modelu szukałem :) na pewno wezmę go pod uwagę!

• #4 25 Sie 2012 23:01
    WRC fan
    Poziom 2  

Jagus1989, ciekawe jest to co piszesz o 100Hz Samsunga, bo właściwie wszędzie piszą, że w rzeczywistości to 50Hz.

• #6 26 Sie 2012 11:27
    Jagus1989
    Poziom 9  

wersja 5000 miała 50 Hz a 5300 różni się tym ze ma internet oraz 100Hz.
    I różnicę rzeczywiście widać w oglądaniu, W sklepie również stał przy 50Hz i była różnica (może się mylę może rzeczywiście to jest jakieś CMR czy inne głupie oznaczenie ale ogląda się komfortowo i oczy się nie męczą

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme