X
  • #1 28 Aug 2012 11:32
    nabucha
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Ostatnio wyskoczył mi problem z moim galantem a mianowicie: po uruchomieniu auta gasną wszystkie kontrolki (stan normalny) ale po chwili zapala się pomarańczowa kontrolka z wizerunkiem silnika i auto gaśnie. Podłączyli w warsztacie do komputera i pokazał się błąd czujnika położenia wałka rozrządu. Po wymianie czujnika ciągle jest ten sam objaw - silnik pracuje 5-10 sek. i gaśnie.
    ps.
    dzisiaj dostałem jeszcze jedną informację: grzeją się bezpieczniki
  • #2 28 Aug 2012 11:45
    2071468
    Removed  
    Helpful post? (0)
    nabucha wrote:
    Podłączyli w warsztacie do komputera i pokazał się błąd czujnika położenia wałka rozrządu. Po wymianie czujnika ciągle jest ten sam objaw - silnik pracuje 5-10 sek. i gaśnie.
    To niech Ci zwrócą pieniądze za niepotrzebną wymianę :lol: Przecież czujnik można łatwo sprawdzić a nie wymieniać na jasia...
  • #3 28 Aug 2012 11:50
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody
    Helpful post? (0)
    Zabieraj od nich auto, zanim zepsują ostatecznie!
  • #4 01 Sep 2012 16:41
    piotrusia
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    nabucha wrote:
    Witam problem z galantem a mianowicie: po uruchomieniu auta gasną wszystkie kontrolki (stan normalny) ale po chwili zapala się pomarańczowa kontrolka z wizerunkiem silnika i auto gaśnie. Podłączyli w warsztacie do komputera i pokazał się błąd czujnika położenia wałka rozrządu. Po wymianie czujnika ciągle jest ten sam objaw - silnik pracuje 5-10 sek. i gaśnie.
    ps.
    dzisiaj grzeją się bezpieczniki

napisz jaki to rocznik gala i jaki silnik (czy2.0 16v 4g63............?)
  • #5 01 Sep 2012 16:59
    nabucha
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Rocznik 98 2.0 100kW
    Dopiero jak wsadzili auto na lawete i zawiezli do elektryka udalo sie naprawic. Co dziwne po zalozeniu orginalnego czujnika zachowywal sie tak samo. Elektryk wlozyl uzywany czujnik i zaskoczylo.
    Calosc naprawy wlacznie z uzywanym czujnikiem kosztowala mnie 750pln.
  Search 4 million + Products
Browse Products