Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 30 Sie 2012 11:26
    PRYMUS_BMW
    Poziom 6  

Witam Was.
    Mam problem z kosiarką model NAC S 510H 4.75 KM. zakupiona ok. 3 lata temu.
    Przy ostatnim koszeniu skończyło się paliwo, został mi tylko kawałek do skoszenia więc odstawiłem kosiarkę na około tydzień. Po około tygodniu zalałem paliwem i od tego momentu nie mogę jej odpalić. Po kilkukrotnym kręceniu pojawiają się strzały z gaźnika. Co sprawdziłem:
    - wykręciłem świece - była czarna (chyba zalana), wyczyściłem, przy wyjętej świecy widać że iskra jest podawana
    - pokręciłem trochę bez włożonej świecy
    - filtr jest czysty, próbowałem też odpalić bez włożonego filtra

Zauważyłem także - co mnie zdziwiło że magnes na kole styka się z cewką w momencie kiedy tłok jest najmniej wysunięty (najdalej od świecy) - wydaje mi się że powinno być odwrotnie ale mało prawdopodobne jest ze koło się przesunęło...

Poradźcie w czym może być problem co jeszcze sprawdzić itp, co zwykle powoduje strzały z silnika ?

pozdrawiam

• #2 30 Sie 2012 11:29
    39006
    Usunięty  
  • #3 30 Sie 2012 11:33
    PRYMUS_BMW
    Poziom 6  

Dziękuje za szybką odpowiedź, próbowałem to koło zdjąć lub przekręcić ale nie jest to proste, czy ktoś ma jakiś patent na to czy trzeba mieć jakiś specjalistyczny ściągacz / chwytak ?

Czy dobrze rozumiem że w takich silnikach iskra normalnie powinna być podawana przy wysuniętym na max tłoku ?

• #4 30 Sie 2012 11:39
    39006
    Usunięty  
  • #5 01 Wrz 2012 13:24
    PRYMUS_BMW
    Poziom 6  

Witam, zamieszczam zdjęcia czy można po nich wywnioskować że to faktycznie przekręcenia koła?

kosiarka NAC S 510H - nie mogę uruchomić silnika

kosiarka NAC S 510H - nie mogę uruchomić silnika

• Pomocny post
    #6 01 Wrz 2012 13:47
    39006
    Usunięty  
  • #7 06 Wrz 2012 12:29
    PRYMUS_BMW
    Poziom 6  

Dzięki fakt klin sie zerwał, kosiarka już sprawna :-)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty