Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Zafira A 1999 szarpie zimny silnik i przy spuszczeniu nogi z gazu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Opel Zafira A 1999 szarpie zimny silnik i przy spuszczeniu nogi z gazu
Autor
Wiadomość
jaroslawn
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 03 Wrz 2012 09:29   

Opel Zafira A 1999 szarpie zimny silnik i przy spuszczeniu nogi z gazu

Witam serdecznie
Problem z jakim borykam się od jakiegoś czasu to szarpanie na zimnym silniku a po rozgrzaniu problem po spuszczeniu nogi z gazu i dojeżdżaniu na biegu potrafi szarpać silnikiem.
Problem pojawił się po wymianie sondy (konieczność bo pojawiał się check) wymieniłem również przepływomierz , wyczyściłem otwór od podciśnienia idący do czujnika paliwa (był mocno zapchany), w zasadzie po wyczyszczeniu przez chwilę było lepiej ale problem powrócił . Straciłem już koncepcję gdzie można jeszcze szukać .
Jakieś sugestie
A i jeszcze jedno - czy zaworek- czujnik od par paliwa powinien pracować cały czas czy jest to zależne od jakiegoś czynnika zewnętrznego - bo z tego co zauważyłem nie załącza się i nie czuję charakterystycznego tykania (numer czujnika 90531049 ten z tego Linka

Proszę o jakieś podpowiedzi
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Wrz 2012 09:29   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Opel Zafira A 1999 szarpie zimny silnik i przy spuszczeniu nogi z gazu
Strona 1 z 1