Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 04 Sep 2012 14:36
  ons1417
  Level 14  

  Witam!
  Posiadam aparat kompaktowy Kodak c143 od około roku. Przez kilka miesięcy działał bez zarzutu, po jakimś czasie zacząłem mieć problem z podłączaniem aparatu do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB. Zwykle było tak, że po podłączeniu kabla do aparatu włączałem go i przechodził w tryb pamięci masowej, teraz po prostu uruchamia się gotowy do pracy i nie widać go w żaden sposób w systemie. Sprawdzałem to na różnych komputerach z różnymi systemami operacyjnymi, zmieniałem w ustawieniach aparatu opcje podłączenia do komputera i nic. W czym może być problem?

  Pozdrawiam
  Adam

 • #3 04 Sep 2012 17:59
  ons1417
  Level 14  

  No właśnie nie, miałem o tym napisać ale zapomniałem :) Muszę sprawdzić bo to wyeliminuje ewentualną winę aparatu ale nie mam na razie takiego kabla na podorędziu.

  Sprawdziłem na innym kablu, to samo, dodatkowo przywróciłem fabryczne ustawienia aparatu, też nic to nie dało. Zależy mi na kopiowaniu zdjęć kablem bo nie działa mi w laptopie czytnik kart...

 • #4 06 Apr 2015 22:45
  ons1417
  Level 14  

  Serwis nie pomógł, chcieli żeby wysłać aparat na gwarancję, odpuściłem sobie w związku z tym że po prostu wkładam kartę do czytnika. Uwzględniając odpowiedź serwisu kodaka, najprawdopodobniej problem jest sprzętowy.

  Search 4 million + Products
Browse Products