Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Wrz 2012 23:25
    1677373
    Usunięty  
  • #2 09 Wrz 2012 14:41
    czyzykus
    Poziom 8  

witam
    Też się zastanawiam nad tym sprzętem. Mam odkurzacz tej firmy i jest super, patrząc na dane techniczne za tą cenę nie kupisz nic lepszego

• #3 12 Wrz 2012 21:02
    Pablo1964
    Moderator

Jest to dobry sprzęt dla majsterkowiczów. Nie nadaje się natomiast do celów profesjonalnych.

• #4 13 Wrz 2012 21:29
    Kikideh
    Poziom 13  

Mam taką wiertarkę około 6 miesięcy i jeszcze działa, do cięższych robót używam Enh.... ma 2 lata gwarancji, jak padnie to wymieniaj,a na nową. Wcześniej do drobnych prac używałem Metabo UHE 28 multi, przez 9 lat. Druga taka sama, konczy się po 6 latach. Patrząc na coraz gorsze wykonanie elektro narzędzi, bardziej opłaca się kupić tanie i częściej wynieniać, niż płacić za markowe, które nie wiele dłużej wytrzymają. Z powszechnej tandeto - chńszczyzny jak do tej pory wyłamuje się Hilti. A może i tu się mylę?

• #5 13 Wrz 2012 23:46
    Pablo1964
    Moderator

Każdy dziś stara się oszczędzać, gdyż coraz częściej jedynym czynnikiem decydującym o zakupie jest cena. Producenci coraz częściej lokują produkcję w krajach o najtańszej sile roboczej (gł. Chiny). Jednak chińszczyzna chińszczyźnie nierówna - markowe narzędzia produkowane są pod nadzorem firm macierzystych. W uproszczeniu można stwierdzić, że narzędzie tak pracuje jak kosztuje. Zwracajcie uwagę na warunki gwarancji - wielu dystrybutorów zastrzega, że narzędzia nie mogą być wykorzystywane profesjonalnie - jeżeli nabywcą jest firma, gwarancja traci ważność.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty