Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mercedes clk - BAS świeci lub światło stop non stop

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Mercedes clk - BAS świeci lub światło stop non stop
Autor
Wiadomość
gyb
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Namysłów

Post#1 Post autora tematu 08 Wrz 2012 10:59   

Mercedes clk - BAS świeci lub światło stop non stop

Witam wszystkich
Mam problem z moją CLK-ą 200 2000r
Mianowicie zaświecił mi się BAS ,podążyłem do mechanika wyskoczył błąd c1200,
czyli coś z czujnikiem .Kupiłem nowy zamontowałem,błąd znikł ,lecz nie trwało to długo ,może 15 minut po czym zapalił się na nowo.Więc dobrałem się do niego jeszcze raz włożyłem stary ,nic nie dało ,więc zamieniłem na nowy i błąd znikł .Ucieszyłem się jak dziecko na widok cukierka ,wyszedłem na zewnątrz a tu zonk,światło stop non stop świeci, więc zacząłem ruszać wtyczkami, i tak na zmianę, jak stop gaśnie to działa poprawnie po naciśnięciu pedału lecz wyskakuje BAS,jak poruszam gaśnie błąd lecz światło non stop świeci i tak wokoło.Dodam że ruszam górną wtyczką to się takie czary dzieją.Pomocy może ktoś ogarnia co jest źle .Dodam że nowy czujnik stopu nie oryginalny,tylko zamiennik jakiś.Również po tym ruszaniu wtyczką szyby opuściłem i nie chciały się podnieść ,oraz czasami fotel nie chce się przesuwać do przodu ,czyżby elektryka siadała,czy moduł komfortu może ,nie mam pojęcia?
Pozdrawiam i czekam na podpowiedź.
Powrót do góry
Online Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Wrz 2012 10:59   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Mercedes clk - BAS świeci lub światło stop non stop
Strona 1 z 1