Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor LED do kuchni 22-24 cale

walentyy 13 Wrz 2012 00:22 4626 4
  • #1 13 Wrz 2012 00:22
    walentyy
    Poziom 17  

Jaki telewizor LED kupić do kuchni, rozmiar 22-24 cale, w kolorze czarnym, ważne żeby miał matową ramkę (obudowę) i dobre kąty widzenia (w pionie też). Może też być monitor z funkcją TV. Będzie zamontowany na ścianie. Telewizor będzie pracował ok. 10 godz. dziennie, dlatego zdecydowałem się na LED. Słońce nie będzie na niego padać, ale kuchnia jest dobrze nasłoneczniona, ale to mniej istotne bo głównie będzie oglądany popołudniami i wieczorami. Będzie głównie odbierał kanały z DVB-T i dodatkowo z dekodera satelitarnego HD. Zastanawiam się nad firmą Samsung, ale nie znalazłem ich TV z matową obudową. Jaka firma aktualnie produkuje najlepsze matryce LED, czy nadal Samsung? Ewentualnie, jakie inne firmy korzystają z ich matryc?

• #2 13 Wrz 2012 21:43
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

W tej chwili nie dostaniesz odpowiedzi jaka firma w tej klasie ma najlepsze matryce. Bo modele w tej klasie są zlecane do produkcji w firmach zewnętrznych.

• #3 14 Wrz 2012 00:03
    walentyy
    Poziom 17  

Samsung nie zleca chyba produkcji swoich TV w firmach zewnętrznych, nawet tych o małych przekątnych?

• #4 14 Wrz 2012 00:07
    Pablo1964
    Moderator

Sądzę, że ze względu na mały rynek i ceny, produkcja takich matryc poza Chinami byłaby zdecydowanie nieopłacalna. Chociaż nie sprawdzałem Samsunga, mam poważne wątpliwości. Poza tym, nie ma czegoś takiego jak matryca LED. Matryca jest wykonana w technologii LCD, diody LED jedynie podświetlają ekran.

• #5 14 Wrz 2012 12:55
    walentyy
    Poziom 17  

No to mnie nie pocieszyliście. Zawsze myślałem, że w lepszych małych telewizorach stosowane są te same matryce co w monitorach komputerowych.

Ale skoro tak, to pomińmy kwestię matrycy. Czy spotkał ktoś TV LED 22-24" z FullHD i MPEG-4 z czarną matową obudową i dobrymi kątami widzenia?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme