Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

NOKIA 500 kod zabezpieczający.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> NOKIA 500 kod zabezpieczający.
Autor
Wiadomość
zalufx
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Lubiana

Post#1 Post autora tematu 13 Wrz 2012 20:04   

NOKIA 500 kod zabezpieczający.

Gdy robiłem aktualizacje na nowy system (z Anna na nowszy) nie było żadnych problemów, ale po restarcie telefonu pojawiła się prośba o kod zabezpieczający chociaż nigdy go żadnego nie ustawiałem. telefon jest nieużyteczny a odblokowanie kosztuje 30-40zł(nie mam gwarancji). Czy ktoś mógł by mi pomóc jak można odblokować telefon jakich programów użyć.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 13 Wrz 2012 20:04   

Powrót do góry

jever 23
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#2 13 Wrz 2012 20:07   

Re: NOKIA 500 kod zabezpieczający.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> NOKIA 500 kod zabezpieczający.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.039 seconds

elektroda.pl temat RSS