Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

NOKIA 500 kod zabezpieczający.

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->NOKIA 500 kod zabezpieczający. Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
zalufx
Poziom 10
Poziom 10
Miasto: Lubiana
Ocena postów: 2
zalufx
Poziom 10
Post#1 13 Wrz 2012 20:04  Autor tematu   

NOKIA 500 kod zabezpieczający.

Gdy robiłem aktualizacje na nowy system (z Anna na nowszy) nie było żadnych problemów, ale po restarcie telefonu pojawiła się prośba o kod zabezpieczający chociaż nigdy go żadnego nie ustawiałem. telefon jest nieużyteczny a odblokowanie kosztuje 30-40zł(nie mam gwarancji). Czy ktoś mógł by mi pomóc jak można odblokować telefon jakich programów użyć.

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad
Ad

Powrót do góry
jever 23
Moderator na urlopie...
Moderator na urlopie...
jever 23
Moderator na urlopie...
Post#2 13 Wrz 2012 20:07    

Re: NOKIA 500 kod zabezpieczający.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Oceń post: + 0 -
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> NOKIA 500 kod zabezpieczający.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.076 seconds

elektroda.pl temat RSS