X

VW Golf 2 1.3 - schemat instalacji silnika

arek żet 26 Sep 2012 16:57
  • #1 26 Sep 2012 16:57
    arek żet
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Witam, poszukuje schematu instalacji elektrycznej do golfa II 1.3 silnik 2g bądź jakiś inny podobny na gaźniku. Problem mam mianowicie z podgrzewaczem dolotu bo nie napięcia w kablu od samej skrzynki bezpieczników. Może schemat mi pomoże. Pozdrawiam

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. S.
  • #2 27 Sep 2012 10:46
    460990
    Removed  
  • #3 27 Sep 2012 17:37
    arek żet
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie widzę tu podobnego silnika ale gdyby była po polsku może by mi coś wiecej ten schemat pomógł.Ma ktoś może po polsku takowy scemat?
  • #4 27 Sep 2012 19:34
    tzok
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Steruje tym włącznik bimetalowy wkręcony w głowicę silnika, jeśli jest tak jak w Wartburgu 1.3 to na tym samym obwodzie jest też grzałka w automacie ssania, instrukcja obsługi zalecała w okresie letnim odłączać zasilanie "jeża".
  • #5 29 Sep 2012 15:23
    arek żet
    Level 6  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Witam u mnie nie ma takiego wyłącznika w głowicy.A prąd wogóle nie wychodzi ze skrzynki bezpieczników,bo ten przewód od "jeża"tam własnie idzie.Natomiast przewod,ktory idzie do elektrozaworu jest połaczony orginalnie z przewodem od podgrzewacz ssania,czyli ssanie jest podgrzewane cały czas.A patrzyłem do innego golfa takiego i jest tak samo.Przez to chciałbym zerknąć w schemat instalacji...
  Search 4 million + Products
Browse Products