X

HP DV5-1010ew - wgrywanie biosu z pendrive

30 Sep 2012 10:30 MAmarkk99
  • #1 30 Sep 2012 10:30
    markk99
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam. Posiadam laptopa takiego jak w temacie. Wygląda na to że padł w nim BIOS. Czytałem bardzo dużo w Internecie, ale jakoś nie mogę go wgrać z pendrive z pomocą klawiszy "Windows+B". Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł opisać krok po kroku jak takie wgrywanie z pendrive powinno przebiegać, oraz zamieścić linki do potrzebnego oprogramowania. Bardzo proszę także o wsad bios-u do właśnie tego laptopa.:?:
  • #2 30 Sep 2012 10:46
    mrh
    Level 18  
  • #3 30 Sep 2012 10:54
    markk99
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Sposobem ze strony producenta można wgrać tylko przez sprawnego windowsa. U mnie ekran po włączeniu komputera jest czarny, więc nie mam możliwości wgrania go w ten sposób. Gdzieś czytałem że do tych komputerów można awaryjnie wgrywać przez odpowiednio przygotowanego pendrive i kombinację klawiszy, lecz jakoś mi to nie wychodzi bo chyba coś źle robię. Zależy mi też na wsadzie biosu w formacie .bin i .sig, bo nigdzie nie mogę takich znaleźć do tego komputera.
  • #4 07 Oct 2012 10:31
    markk99
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Proszę o jakoś odpowiedź. Jeżeli ktoś ma taki komputer to mógłby zrobić kopie wsadu tego bios-u i wrzucić tutaj, bardzo zależy mi na udanym wgraniu tego bios-u.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products