Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

HP DV5-1010ew - wgrywanie biosu z pendrive

markk99 30 Wrz 2012 10:30
  • #1 30 Wrz 2012 10:30
    markk99
    Poziom 9  

Witam. Posiadam laptopa takiego jak w temacie. Wygląda na to że padł w nim BIOS. Czytałem bardzo dużo w Internecie, ale jakoś nie mogę go wgrać z pendrive z pomocą klawiszy "Windows+B". Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł opisać krok po kroku jak takie wgrywanie z pendrive powinno przebiegać, oraz zamieścić linki do potrzebnego oprogramowania. Bardzo proszę także o wsad bios-u do właśnie tego laptopa.:?:

• #3 30 Wrz 2012 10:54
    markk99
    Poziom 9  

Sposobem ze strony producenta można wgrać tylko przez sprawnego windowsa. U mnie ekran po włączeniu komputera jest czarny, więc nie mam możliwości wgrania go w ten sposób. Gdzieś czytałem że do tych komputerów można awaryjnie wgrywać przez odpowiednio przygotowanego pendrive i kombinację klawiszy, lecz jakoś mi to nie wychodzi bo chyba coś źle robię. Zależy mi też na wsadzie biosu w formacie .bin i .sig, bo nigdzie nie mogę takich znaleźć do tego komputera.

• #4 07 Paź 2012 10:31
    markk99
    Poziom 9  

Proszę o jakoś odpowiedź. Jeżeli ktoś ma taki komputer to mógłby zrobić kopie wsadu tego bios-u i wrzucić tutaj, bardzo zależy mi na udanym wgraniu tego bios-u.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty