Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

jak odkręcić uchwyt wkrętarki BOSCH

kemor 77 01 Paź 2012 11:47
  • #1 01 Paź 2012 11:47
    kemor 77
    Poziom 10  

Witam wszystkich mam problem z odkręceniem uchwytu do wierteł wkrętarki Bosch PSR 18LI-2 chcę go odkręcić lub wybić żeby sprawdzić gdzie jest luz. I dlatego chciałbym usłyszeć od osób które być może już miały podobny problem i mogą pomóc w rozwiązaniu mojego problemu. Pozdrawiam i czekam na każdą pomoc.

[/u]

• #2 01 Paź 2012 12:03
    vorlog
    Poziom 32  

"Otwórz" uchwyt na całą rozwartość szczęk, patrząc od przodu zobaczysz wewnątrz łeb śruby na śrubokręt krzyżowy. Wykręć ją- uwaga, śruba lewoskrętna, wykręca się w prawo!.
    Potem odkręć sam uchwyt, ma normalny, prawy gwint.
    V.

• #3 01 Paź 2012 14:20
    kemor 77
    Poziom 10  

Śrubę wykręciłem lecz mam problem z samym uchwytem masz sposób bo mi jakoś nie wychodzi...

• #4 01 Paź 2012 21:06
    PtasiorWro
    Poziom 27  

Musisz wkręcić w uchwyt klucz imbusowy 10 w kształcie litery L krótkim końcem do uchwytu, nastawić przekładnie na wiercenie i porządnie uderzyć młotkiem w lewo w klucz imbusowy i powinno puścić.

• #5 02 Paź 2012 06:45
    kemor 77
    Poziom 10  

Dzięki za podpowiedz dziś w nocy w pracy tak zrobiłem i udało się pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc,problem rozwiązany jeśli chodzi o odkręcenie ale tuleja jest wyrobiona czy można ją kupić czy raczej trzeba poprosić tokarza o pomoc?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty