X

jak odkręcić uchwyt wkrętarki BOSCH

01 Oct 2012 11:47 KEkemor 77
  • #1 01 Oct 2012 11:47
    kemor 77
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich mam problem z odkręceniem uchwytu do wierteł wkrętarki Bosch PSR 18LI-2 chcę go odkręcić lub wybić żeby sprawdzić gdzie jest luz. I dlatego chciałbym usłyszeć od osób które być może już miały podobny problem i mogą pomóc w rozwiązaniu mojego problemu. Pozdrawiam i czekam na każdą pomoc. jak odkręcić uchwyt wkrętarki BOSCH [/u] jak odkręcić uchwyt wkrętarki BOSCH
  • #2 01 Oct 2012 12:03
    vorlog
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    "Otwórz" uchwyt na całą rozwartość szczęk, patrząc od przodu zobaczysz wewnątrz łeb śruby na śrubokręt krzyżowy. Wykręć ją- uwaga, śruba lewoskrętna, wykręca się w prawo!.
    Potem odkręć sam uchwyt, ma normalny, prawy gwint.
    V.
  • #3 01 Oct 2012 14:20
    kemor 77
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    Śrubę wykręciłem lecz mam problem z samym uchwytem masz sposób bo mi jakoś nie wychodzi...
  • #4 01 Oct 2012 21:06
    PtasiorWro
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Musisz wkręcić w uchwyt klucz imbusowy 10 w kształcie litery L krótkim końcem do uchwytu, nastawić przekładnie na wiercenie i porządnie uderzyć młotkiem w lewo w klucz imbusowy i powinno puścić.
  • #5 02 Oct 2012 06:45
    kemor 77
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Dzięki za podpowiedz dziś w nocy w pracy tak zrobiłem i udało się pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc,problem rozwiązany jeśli chodzi o odkręcenie ale tuleja jest wyrobiona czy można ją kupić czy raczej trzeba poprosić tokarza o pomoc?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products