Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup monitorów z martwymi pikselami

gogol9876 01 Paź 2012 17:39 738 4
  • #1 01 Paź 2012 17:39
    gogol9876
    Poziom 13  

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem. Otóż chciał bym się dowiedzieć czy można kupić monitory np. z martwymi pikselami od jakiś firm które wymieniają sprzęt na nowy. Kiedyś chyba słyszałem, że istnieje możliwość zakupu monitorów. Czy istnieją jakieś aukcje tego typu czy od razu stary sprzęt idzie do utylizacji?

• #2 01 Paź 2012 17:43
    karolark
    Poziom 39  

Na aledrogo tego jest mnóstwo :D
    Między innymi pamiętam dwie firmy z Katowic i Wrocław .
    Ale po co tobie takie monitory ?

• #3 01 Paź 2012 17:47
    LyyynX
    Poziom 13  

Można kupić takie monitory w internecie, na allegro, często w komisach komputerowych i serwisach, są dużo tańsze. Często działają bardzo długo bez zmian ale czasami potrafi się dopalić kilka pikseli i może to już znacznie pogorszyć jakość wyświetlanego obrazu. pozdrawiam

• #4 01 Paź 2012 17:51
    gogol9876
    Poziom 13  

Potrzebne są do szkoły i celów prywatnych :)
    Na tym aledrogo to tylko statystyki są z allegro

• #5 02 Paź 2012 23:00
    jacekRCA
    Poziom 25  

Jak tak będziesz inwestował w szkoły to nie wiem co to będzie później na uniwersytecie się działo xD. Jeżeli na matrycy wypalają się piksele, to znaczy, że matryca ma wadę, takie telewizory są wyłapywane i powinny być likwidowane. Wada matrycy niestety zdarza się w niektórych modelach podczas produkcji i to niezależnie od fabryki. Niektóre firmy, np LG, oferują gwarancję, która pozwala na wyłapanie i wymianę takiego sprzętu z wadą.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme