Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TNP0039 Chassis HV7 - Przerobienie monitora na ozonator powietrza

Mice 01 Paź 2012 17:39 2673 0
  • #1 01 Paź 2012 17:39
    Mice
    Poziom 14  

Hello wszystkim.

Dorwałem taki stary monitor i z braku pomysłu i śmierdzącej kanapy postanowiłem przerobić go na ozonator powietrza.

Jako, że poprzednie podobne konstrukcje oparte o powielacze TV były mocno udane, postanowiłem ponownie wykonać podobne urządzenie w 100% z części, które się znajdują w tym monitorku.
    Przełożyłem już cały układ zasilania przetwornicy kończąc w tym momencie na kondensatorze 330uF/400V. Dalej wstrzymałem się z przekładką ponieważ nie jestem pewien czy dobrze uzbrajam naszego UC3842. Szperając po sieci znalazłem kilka podobnych schematów, lecz nie chciałbym za mono uciec z parametrami w którąś stronę więc proszę o poradę jak zrobić to poprawnie.

Chciałbym dodać, że stary monitor był do końca w pełni sprawny jeżeli chodzi o PSU.

W dokumentacji załączam wszystkie potrzebne schematy.
    Na czerwono zaznaczyłem elementy które już przeniosłem na nowy laminat.

TNP0039 Chassis HV7 - Przerobienie monitora na ozonator powietrza TNP0039 Chassis HV7 - Przerobienie monitora na ozonator powietrza TNP0039 Chassis HV7 - Przerobienie monitora na ozonator powietrza

Dokładam jeszcze źródło do tych schematów. Strona 51 i 52.
    Aby wyświetlić .pdf potrzebyjemy plików .dll i api do poprawnego zdekodowania go .
    Detale pod http://servicemanuals.pro/important_program_and_plugins_for_panasonic.html

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME