Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak sprawdzić limit GB w Play Online?

kamilk87 03 Paź 2012 09:33
  • #1 03 Paź 2012 09:33
    kamilk87
    Poziom 10  

Witam!
    Mam od niedawna internet mobilny z Play. Chciałbym wiedzieć ile pozostało mi jeszcze limitu GB w danym okresie rozliczeniowym. Na stronie jest informacja że można to sprawdzić na play24.pl i tu pojawia się moje pytanie, gdzie konkretnie, w której zakładce?

• #2 03 Paź 2012 09:47
    lukaszgl84
    Poziom 9  

1. Google nie boli i zadzwonienie na infolinię też nie.

2. Ale mam dobry dzień, więc Ci odpowiem. Sprawdzam to przez kod *111#. Z menu wybieram 1 (Konto) potem 4 (Promocyjne MB). To samo masz na stronie zaraz po zalogowaniu (rubryka promocyjne MB).

• #3 03 Paź 2012 10:02
    kamilk87
    Poziom 10  

Czyli muszę przełożyć kartę SIM z modemu do telefonu i w ten sposób sprawdzić przez kod czy jak?
    A na stronie niestety nie mam rubryki promocyjne MB.

• #4 03 Paź 2012 13:50
    lukaszgl84
    Poziom 9  

kamilk87 napisał:
    Czyli muszę przełożyć kartę SIM z modemu do telefonu i w ten sposób sprawdzić przez kod czy jak?
    A na stronie niestety nie mam rubryki promocyjne MB.

Wybacz za punkt drugi, źle się czuje i źle zrozumiałem. Osobiście jako mobilny internet wykorzystuje telefon z normalną kartą SIM (wykupiony pakiet) i jakoś mi się to skojarzylo z taką sytuacją.

Natomiast punkt nr 1 jest dalej akualny. Zadzwoń do operatora i się tam zapytaj. Najprościej i najszybciej. No i za to im płacisz.

• #5 19 Lut 2014 13:07
    maciekchn
    Poziom 21  

Witam, odświeżę temat, bo PLAY zmieniło stronę, teraz "nowa szata graficzna" i nie mogę się odnaleźć - gdzie sprawdzić, ile wykorzystałem już GB i ile mi zostało do końca rozliczania?

• #6 23 Lut 2014 20:07
    Teston
    Poziom 11  

Witam.
    Ja sprawdzam kodem *108# lub *107# z telefonu lub modemu w wyślij wiadomość USSD.
    Pozdrawiam.

• #8 21 Gru 2014 10:11
    master1968
    Poziom 1  

Witam.Ale żeby sprawdzić limit GB w play online na play 24 to muszę tam dodać numer z play online-czy tak?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty