X
  • #1 11 Oct 2012 07:00
    DawiDD
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Jakiś czas temu kopiłem kabel INPA żeby zobaczyć co w silniku słychać, niestety z ECU w zdane sposób nie mogę sie połączyć. Używałem Programu 5,01 - tu z webasto, LSM i imobilajzerem sie łączył - ECU nie. Miałem tez wersje 3,01 - z niczym mi sie nie łączyło.
    Wiem ze wielu osobom udalo sie połączyć przez INPA, wiec nie wiem w czym tkwi problem.
    Moje auto to CDT grudzien 2002r
    Wybierałem rożne opcje w programie ale głownie E46 i DDE3.0 lub DDE5.0 i nic, błędy i program sie zatrzymywał lub tez pytał czy kontynuować i jak brałem tak to przechodził dalej, ale nie pokazywał żadnych wartości auta

Czy mógłby ktoś powiedzieć jaka wersja programu sie łączy, przez jaki model bmw i którym DDE ?
    Kabel chyba jest ok bo z czymś sie tam polaczyl
  • #2 11 Oct 2012 14:16
    sebap
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Nie połączysz się z ECU przy tym aucie programem INPA. Jaki kupiłeś interfejs? Z immo, abs, zegarami i klimą się powinien połączyć.
  • #3 11 Oct 2012 14:34
    DawiDD
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    na kablu jest napisane OBD2 BMW Ediabas - jakis z allegro za 50zl
    Czemu z ECU nie da rady? Na farach sporo osób pisało ze sie dało połączyć, jeden nawet filmik wstawił z tego.
    Czym jeszcze mógłbym sie połączyć z silnikiem?
  • #4 11 Oct 2012 15:01
    sebap
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Można programem T4 Testbook i interfejsem dedykowanym do Rovera, zapomniałem nazwy. Poszukaj na forum roverki.eu. Z góry uprzedzę, że nie warto, za drogo wychodzi. Lepiej zapłacić i podłączyć u kogoś kto już ma.
  • #5 11 Oct 2012 22:05
    DawiDD
    Level 28  
    A kabel Viaken kkl i program CARSOFT bmw 6,1 połączy mi się z silnikiem?
  • #6 11 Oct 2012 22:16
    autoas
    Level 41  
    Helpful post? (0)
    Kup i sprawdź, to żaden wydatek...
  • #7 11 Oct 2012 22:18
    DawiDD
    Level 28  
    niby tak - ale 80 zl po to zeby zejść z kompem podłączyć i stwierdzić ze nie to jednak wole zapytać
  Search 4 million + Products
Browse Products