X

SUZUKI Wagon R + - Światła mijania nie zapalają się

13 Oct 2012 19:42 JAJaKotlinka
  • #1 13 Oct 2012 19:42
    JaKotlinka
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Mam problem z Suzuki Wagon R + .Nie ma świateł mijania. Pozycyjne zapalają się z włącznika w pozycji mijania nie ma świateł a manetka przy kierownicy zapala tylko drogowe. Bezpieczniki są ok. zmieniałem na inny włącznik świateł [ta kostka z pokrętłem i manetkę pod kierownica]. Wygląda na to że jest problem w przekaźniku. Tylko gdzie on jest .Są 2 przekaźniki za skrzynką bezpiecznikowa ,ale to nie do świateł.Może ktoś podpowiedzieć.Żarówki H4 sa ok
  • #2 14 Oct 2012 18:08
    JaKotlinka
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    Jako podpowiedz mogę zasugerować że prawie identyczne rozwiązanie jest w Oplu Agilli
  • #3 20 Oct 2012 17:23
    JaKotlinka
    Level 10  
    CZy może ktoś opisać skrzynkę bezpiecznikowa w komorze silnika w tym suzuki . Skrzynka jest koło akumulatora i jest 5 jednakowych przekażników jeden inny i bezpieczniki
  • #4 28 Oct 2012 13:40
    JaKotlinka
    Level 10  
    Zamieniłem kabelki w zarówkach aby można było nie oslepiać innych wieczorem i w nocy ,no i teraz nie ma drogowych. Czekam na podpowiedz
  • #5 29 Oct 2012 23:19
    s.q
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Może to coś pomoże. Pozdrawiam.
  • #6 02 Dec 2012 13:09
    JaKotlinka
    Level 10  
    Problem nadal mam nie rozwiązany, nawet kupiłem przekaźniki i mają one również zastosowanie w Lanos .Próby zmiany przełączników świateł też niczego nie dały jedynie trzeba upolować Suzuki lub Agillę
  • #7 02 Dec 2012 17:35
    Tato66
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    A jak zamieniłeś kabelki?
  • #8 02 Dec 2012 19:04
    JaKotlinka
    Level 10  
    Do Tato66 -po skierowaniu manetki na światła drogowe zapalają się światła drogowe a po włączeniu na mijania wszystko gaśnie z wyjątkiem pozycyjnych.Kabelki na żarówkach już są tak wymieszane że wybieram włókno do świecenia
  • #9 02 Dec 2012 20:19
    rob4028
    Level 22  
    Helpful post? (+1)
    Tutaj masz schemat.
    X1 znajduje się na prawym słupku.
    S3 to przełącznik po kierownicą.
    S2 to włącznik świateł.
    E22.1 światło mijania lewe.
    E23.1 światło mijania prawe.
    E22.2 -//- drogowe lewe.
    E23.2 -//- drogowe prawe.
    Jak widać sterowanie jest masą, a ja stawiam na przełącznik pod kierownicą.
    Wystarczy sprawdzić!
  • #10 02 Jul 2016 20:27
    nonez65
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    JaKotlinka wrote:
    Mam problem z Suzuki Wagon R + .Nie ma świateł mijania. Pozycyjne zapalają się z włącznika w pozycji mijania nie ma świateł a manetka przy kierownicy zapala tylko drogowe. Bezpieczniki są ok. zmieniałem na inny włącznik świateł [ta kostka z pokrętłem i manetkę pod kierownica]. Wygląda na to że jest problem w przekaźniku. Tylko gdzie on jest .Są 2 przekaźniki za skrzynką bezpiecznikowa ,ale to nie do świateł.Może ktoś podpowiedzieć.Żarówki H4 sa ok

Miałem podobny problem. Wymieniłem zespolony włącznik świateł i kierunkowskazu. Prosta wymiana, można samemu zrobić. Koszt włącznika od 30-60 zł. Pasuje od opla aqila. Pozdrawiam ;)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products