X

Zewnetrzna karta muzyczna. Jaka?

baraq88 21 Oct 2012 20:09
  • #1 21 Oct 2012 20:09
    baraq88
    Level 5  
    Helpful post? (0)
    Na wstepie, przepraszam za poranna zlosliwosc, mialem zla nocke, serio przepraszam.

Wyglada sprawa tak: zamierzam kupic glosniki (pytalem w tej sprawie o opinie) tz Microlab Solo6c i jak mi wiadomo tz tak slyszalem, ze aby cieszyc sie wpelni z mozliwosci glosnikow potrzebna bedzie odpowiednia karta muzyczna, gdyz te wbudowane/zintegrowane (moj komp to lapek od Samsunga) sa raczej b.niedobre... wiec nie wiem co kupic :/ karta musi byc USB, to ograniczenie stawia mi komputer. Tak wiec czy ma sens inwestowanie kilku stowek w karte np CREATIVE Recon3D, Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro czy Audiotrak MAYA U5 USB External CS DAC? Czy tez 'olac' to bo roznica bedzie nie wielka i korzystac z tego co juz mam w lapku?
  • #2 21 Oct 2012 20:25
    coyot
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jeżeli wystarczy stereo to proponuję Sound Blaster X-Fi Go! Pro.
    Używam i jestem zadowolony, pod win 8 też nie ma problemu.
  • #3 21 Oct 2012 20:45
    baraq88
    Level 5  
    Topic author Helpful post? (0)
    Tak wlasnie chodzi mi o stereo, chce uzywac jej do sluchania muzyki jedynie. Dzieki za propozycje, wydaje sie sensowna i cena tez kuszaca :D
  • #4 23 Oct 2012 13:20
    jurek.adam
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Jak do słuchania muzyki i słoń nie nadepnął Ci na ucho to MAYA, choć z drugiej strony do tych głośników nie trzeba, aż tak dobrej karty.
  • #5 24 Oct 2012 17:49
    baraq88
    Level 5  
    @jurek.adam czyli propozycja coyot'a bedzie bardzie odpowiednia w tej sytuacji, a z sluchem moim swoja droga wszystko wporzadku :D
  • #6 24 Oct 2012 17:53
    jurek.adam
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Nie sugerowałem nic złego, po prostu nie każdy słyszy niuanse związane z jakością dźwięku. Jeśli masz dobry słuch muzyczny i planujesz kiedyś kupić dobre słuchawki lub wzmacniacz to pomyśl o Audiotrak MAYA. W innych przypadkach można brać tego Sound Blastera.
  • #7 24 Oct 2012 18:33
    baraq88
    Level 5  
    Spoko, spoko, nie pomyslalem ze sugerujesz mi cos zlego, zalapalem przenosnie, tak sie poprostu mowi i wiem o tym.
    Szczerze powiem ze mam duzy dylemat, poniewaz nie naleze do 'zbyt' zamozynch osob i dla mnie roznica stu paru zlotych jest odczuwalna, natomiast zastanawiam sie mocno czy aby nie zainwestowac jednak w cos lepszego gdyz od pewnego czasu troszke sie bawie w jakies tam domowe produkcje w fl studio i jezeli by cos jednak z tego wyszlo wiecej tz dalej bede sie w to 'bawil' to byloby to napewno duzo lepszym rozwiazaniem.
  • #8 25 Oct 2012 01:00
    jurek.adam
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Jeśli w grę wchodzi obróbka dźwięku to jak najbardziej Audiotrak MAYA.
  Search 4 million + Products
Browse Products