Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

asus n53sv - Nagrywanie plyty recovery- czy zadziala

respirator2002 22 Paź 2012 17:55
  • #1 22 Paź 2012 17:55
    respirator2002
    Poziom 8  

Witam mam szybkie pytanko!
    Kilka dni temu cos padlo w moim windowsie 7 i nie moge nawiazac polaczenia wifi. W serwisie radzili postawic system od nowa. Najpierw musze jednak stworzyc plytki recovery. No i tu sie pojawia moje pytanie:

Czy jezeli mam padniety system i teraz stworze plytki recovery programem asusa Al recovery, to po zainstalowaniu nowego systemu za ich pomoca bedzie wszystko ok czy bedzie tak samo zepsuty jak jest teraz??

• #2 22 Paź 2012 19:19
    linuks
    Spec od komputerów

Recovery to jest obraz systemu fabryczny jak w momencie zakupu. DVD recovery są tworzone z partycji recovery a nie z zainstalowanego systemu.
    Pozdrawiam

• #3 22 Paź 2012 19:40
    outsider6
    Poziom 13  

masz na dysku stworzoną partycje recovery? ew. płytę z recovery dołączoną do laptopa ?

• #4 22 Paź 2012 20:02
    respirator2002
    Poziom 8  

No wlasnie nie mam zadnej plyty, partycji chyba tez nie. Czyli jak nagram te plytki za pomoca recovery to bede mogl, za ich pomoca postawic swiezutkiego windowsa bez zadnych bledow??

• #5 22 Paź 2012 20:10
    linuks
    Spec od komputerów

Jak nie masz partycji recovery to nie nagrasz DVD recovery.
    Podaj fotkę z zarządzania dyskami lub pobierz partedmagic i podaj fotkę z układem partycji z programu gparted.Link do partedmagic jest w tym wątku.
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10522846#10522846
    Przy okazji pokaż SMART dysku.
    Pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

linuks napisał:
    Recovery to jest obraz systemu fabryczny jak w momencie zakupu. DVD recovery są tworzone z partycji recovery a nie z zainstalowanego systemu.
    Pozdrawiam

• #6 22 Paź 2012 20:17
    outsider6
    Poziom 13  

jeżeli nie masz partycji recovery ani płytki z recovery to nie przywrócisz go do takiego stanu jak po zakupie. Zdobądz płytke instalacyjną z windowsem 7 i zainstaluj system z oryginalnym kluczem ze stickera, myślę że nie jest to zbytnio w brew licencji M$

• #7 22 Paź 2012 21:29
    respirator2002
    Poziom 8  

Eh no to chyba jednak mam ta partycje recovery, wiem na pewno ze jest program recovery od asusa, tak wiec i partycja powinna byc. Ogolnie laptop prawie nowy asusa z oryginalnym systemem od zakupu. Jutro po pracy sprawdze, sprobuje nagrac te plytki i dam znac co i jak. Poki co dzieki za info, teraz wiem ze nie zgram plytek z bledami, a to bylo dla mnie najwazniejsze...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty