Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wędrujący wskażnik muszy.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Wędrujący wskażnik muszy.
Autor
Wiadomość
Falon 78
Poziom 8
Poziom 8

Post#1 Post autora tematu 30 Sty 2005 22:06   

Mam problem ze wskażnikiem myszy.Otóż kiedy pozostawię na chwilę wskażnik myszy np. na środku monitora, to ten po chwili znajdzie się albo na skraju po lewej stronie monitora,albo też na górze monitora . I tak sobie nieskrępowanie wędruje.Co może być przyczyną tego zjawiska.
Mam system XP Pro + poprawki. Za zainteresowanie się moim problemem z góry dziękuje.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sty 2005 22:06   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: kraków

Post#2 30 Sty 2005 22:11   

witam i tak ma być -microsoft tak opracował sp2 żeby było widać gdzie się znajduje wskażnik myszy
[żartuję] ,ale masz to nie ty pierwszy ,to jakiś błąd z spack,iem
Powrót do góry

Billy Corgan
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Łódź, miasto (nie)możliwości

Post#3 30 Sty 2005 22:23   

Re: Wędrujący wskażnik muszy.

Jeśli masz mysz optyczną i "zbyt" odblaskową podkładkę pod nią to tak się dzieje (też to mam).
Powrót do góry

Zbynia
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Warszawa

Post#4 30 Sty 2005 22:23   

nic nie ma sp do tego
jaka masz mysz?optyczną? to sie przyzwyczaj do tego ze sam sie przesuwa albo nagle ucieka gdzies.....
czystosc podkladki i soczewki to podstawa....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sty 2005 22:23   

Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 30 Sty 2005 22:35   

Zbynia napisał:
nic nie ma sp do tego
jaka masz mysz?optyczną? to się przyzwyczaj do tego ze sam się przesuwa albo nagle ucieka gdzies.....
czystosc podkladki i soczewki to podstawa....

delikatnie zaprotestuję -mam to samo i nie optyczną ,i jedzie mi ,i nie tylko mnie -było już paru na tym forum ztym problemem ,a dzieje się tak od momentu instalacji sp2
innym tłumaczeniem, musiałoby się złożyć awarja enkoderka w myszy i to nagle u kilku innych ,co jeszcze ,mignęło mi kiedyś jakieś forum na google z tym problemem /stwierdzenie padło na sp2 / z czym w zasadzie się zgadzam [mysz logitech]-z tad moja śmiałośc w tej kwestii
pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sty 2005 22:35   

Powrót do góry

Falon 78
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 Post autora tematu 30 Sty 2005 23:13   

Witam
Panowie nie ma rady na tego gryzonia??.

Czy po prosty trzeba nauczyć się żyć z tą przypadłością.
Powrót do góry

Laskosz
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Nowy Sącz

Post#7 30 Sty 2005 23:19   

Tez kiedys mialem taki problem ale nie pamietam jaka to byla firam tej myszki w kazdym razie analogowa i skakala sobie po calym ekranie az pewnego pieknego dnia padla (w swieta i bylem odciety od neta bo skroty z klawiatorki nie sa opanowane przeze mnie do konca :D )
Powrót do góry

jannaszek
Poziom 24
Poziom 24

Post#8 30 Sty 2005 23:20   

mi ona nie przeszkadza , a jeśli cię drażni, to wymień na taką samą sprawną [żeby się utwierdzić czy sięmylę] lub nową innej marki z zastrzeżeniem zwrotu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Sty 2005 23:20   

Powrót do góry

zodiak318
Poziom 22
Poziom 22

Post#9 30 Sty 2005 23:26   

Ostatnio naprawiałem chrześnicy myszkę A-4Tech z taką przypadłością.
(tania mysz ale malutka i chrześnica jest do niej przyzwyczajona stąd naprawa : ) . W "poziomie" był uszkodzony transoptr lub dioda LED - nie zgłębiałem tego - wymieniłem oba elementy naraz ( wyjęte z innego sprawnego gryzonia) i jest wszystko OK.
Powrót do góry

Kret84
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Głogów

Post#10 31 Sty 2005 16:39   

:arrow: Falon 78

A ja mam myszke TRACER kulkowa (za 13 zl :]) i kursor mi lata jesli mam kolo gryzonia telefonik i ktos do mnie dzwoni:] Nie wiem jak to dziala ale tak sie dzieje. Falon 78 moze Tobie tez cos zakluca myszke? :D

A wczesniejsza mycha (chyba A4 Techa ) jak pewnego dnia zaczela tak swirowac to na drugi dzien musialem kupic nowa:/

Pozdrawiam!
Kret.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Wędrujący wskażnik muszy.
Strona 1 z 1