Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus C360 3P - Ustawianie początku wtrysku

skowron201 26 Paź 2012 10:08 7830 5
  • #1 26 Paź 2012 10:08
    skowron201
    Poziom 9  

Witam,
    Może mi ktoś wytłumaczyć po kolei jak ustawić kąt wtrysku w C360 3P? Padła mi głowiczka w pompie i miałem ją wyjętą. Zamontowałem ją i ustawiłem tak na słuch, ciągnik pali ale wydaje mi się że mało ma mocy.

• #3 26 Paź 2012 12:11
    skowron201
    Poziom 9  

Ale to jest instrukcja dla pompy wtryskowej sekcyjnej w zwykłem C360, a ja potrzebuję dla pompy rotacyjnej, zapewne tam też są jakieś znaki na które trzeba ustawić pompę, ale gdzie one się znajdują i czym to się ustawia to nie wiem. W samochodzie z silnikiem diesla na rotacyjnej pompie ustawiałem kąt wtrysku na czujnik zegarowy, tutaj też się go stosuje?

• Pomocny post
    #4 26 Paź 2012 18:45
    ftp.kowal
    Poziom 33  

Prawidłowo kąt wtrysku powinien zostać ustawiony kątomierzem na stole probierczym. Po czym powinna zostać nacięta nowa kreska na obudowie pompy. Wtedy kreska w kreskę. Inaczej to masz zaślepkę od strony koła zamachowego (gumowa) po ściągnięciu jej i kręceniu wałem zgodni z obrotami silnika zobaczysz wybite na kole stopnie. I najprostszy sposób to na kropelkę. Teraz mnie kolega może zabić ale nie pamiętam dokładnie ile ma być stopni przed. A teraz pytanie ode mnie w jaki sposób kolega poustawiał ta pompę? Jakie ma ciśnienie przetłaczania?

• #5 29 Paź 2012 16:45
    skowron201
    Poziom 9  

ftp.kowal napisał:
    A teraz pytanie ode mnie w jaki sposób kolega poustawiał ta pompę? Jakie ma ciśnienie przetłaczania?

Tego Ci nie powiem bo oddałem to do kolesia który regeneruje pompy, zapłaciłem 350 zł i ma wszystko niby chodzić, o szczegóły nie pytałem.

• Pomocny post
    #6 29 Paź 2012 17:05
    ftp.kowal
    Poziom 33  

Ok myślałem że kolega sam sobie wymienił głowice pompy. Ale skoro pompa była na stole to wszystko ok.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME