Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Paź 2012 20:59
    Gaspi123
    Poziom 2  

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Posiadam router który jest zamontowany do komputera stacjonarnego i wysyła WI-FI do laptopa. Problem dotyczy karty sieciowej, a mianowicie, że menedżer urządzeń jej nie wykrywa. Co jest najciekawsze, iż internet na laptopie działa w pełni poprawnie. System do którego jest podpięty router to XP. Karta sieciowa jest sprawna sprawdziłem metodą "ping 127.0.0.1". Wszystko się zaczęło kiedy wyłączyli prąd, co prawda komputer był wyłączony. System został przeskanowany Avastem który nic konkretnego nie znalazł. Komputer po prostu nie widzi karty, nie ma ani komputerków. Jak włączam przeglądarkę to mi pisze bym zdiagnozował błąd i wpisał /windir/ coś tam, coś tam.
    Bardzo proszę o pomoc :)

• #2 27 Paź 2012 21:07
    wojtek2803
    Poziom 37  

pokaż screena z menadżera urządzeń

Dodano po 2 [minuty]:

jaka

Gaspi123 napisał:
    /windir/ coś tam, coś tam.

No własnie coś tam coś tam i teraz myśl co to jest

• #3 27 Paź 2012 21:13
    Gaspi123
    Poziom 2  

%windir%\\network diagnostic\\xpnetdiag.exe

Proszę nie męczyć o screena ;) Nic tam nie ma, pod kartą sieciową nie ma żadnej ikonki prócz wyłączonej hamachi (sam nawet nie wiem skąd to się wzięło, możliwe że od routera ?)

• #4 27 Paź 2012 21:19
    wojtek2803
    Poziom 37  

najprawdopodobniej nie masz sterowników do karty sieciowej

• #5 27 Paź 2012 21:22
    Gaspi123
    Poziom 2  

Hmmm, ale karta działała dobrze. I czy czasem jak nie ma sterowników do karty sieciowej to nie ma żółtego znaku zapytania ? Bo u mnie nie ma nic i jakby jej nie było. Trochę mnie dziwi, że nagle by znikły sterowniki ?

• #6 27 Paź 2012 21:28
    wojtek2803
    Poziom 37  

zainstaluj sterowniki i zobaczymy czy coś pomoże

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty