Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bluescreen w komputerze ,,rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Bluescreen w komputerze ,,rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej"
Autor
Wiadomość
TheAnonimowy
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 28 Paź 2012 09:12   

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy, ale to chyba nie problem. Więc tak, wczoraj siedziałem jeszcze na Windows XP, teraz muszę na płytce ratunkowej, ponieważ po max 1 minucie komputer wyrzuca coś takiego:

I tak jest zawsze... Format wchodzi w grę, ale po co, skoro wczoraj był właśnie robiony? Posiedziałem na nowym systemie, wyłączyłem i teraz błąd :c

Moja wersja systemu to Windows XP Home Edition

Karty graficznej to nVidia GeForce 9800GT

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam, Anonimowy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Paź 2012 09:12   

Powrót do góry

linuks
Pomocny dla użytkowników
Pomocny dla użytkowników

Post#2 28 Paź 2012 09:54   

Re: Bluescreen w komputerze ,,rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej"

http://translate.googleusercontent.com/t.../&usg=ALkJrhiUpOwPb0w5F378kx9PJiCiUiJGcQ
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Paź 2012 09:54   

Powrót do góry

TheAnonimowy
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 28 Paź 2012 10:54   

To oznacza że mam wyjąc baterie CMOS i znowu ją włożyć? Gdzie ona jest dokładnie?

Pozatym. TO NIE JEST TEGO WINA : )

Dlaczego tak uważam? Bo siedzę na systemie ratunkowym (linuks) który się nie wyłącza. Tylko, że tu sie nic nie zapisuje, bo odpala sie z płyty :c To raczej wina czegoś w środku, a nie podzespołów :c
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Paź 2012 10:54   

Powrót do góry

linuks
Pomocny dla użytkowników
Pomocny dla użytkowników

Post#4 28 Paź 2012 12:06   

Linuks to nie windows. Windows ma to do siebie ,że się lubi wieszać i BSODy.
Można bez problemu na danym sprzęcie zainstalować linuksa i używać a windows sprawia kłopoty i bywa ,że nie da się nawet zainstalować.
Powrót do góry

TheAnonimowy
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 Post autora tematu 28 Paź 2012 15:54   

linuks napisał:
Linuks to nie windows. Windows ma to do siebie ,że się lubi wieszać i BSODy.
Można bez problemu na danym sprzęcie zainstalować linuksa i używać a windows sprawia kłopoty i bywa ,że nie da się nawet zainstalować.

-.-

1. Ale wcześniej tego nie było. Lubi sie wieszać? Czyli 50 razy w ciągu godziny to normalne? Mhm.

2. Linuks nie pociągnie gier, mikrofon ledwo na nim działa albo nie działa wcale. Możliwe, że ja nie umiem sie nim posługiwać, ale ja tu proszę o rozwiązanie, a nie o porady systemu. Okej, narazie urzęduje na Linuks, i złego słowa bardzo nie ma, pozatym, że większość gier wspiera tylko Windowsa :c
Powrót do góry

1337166
Usunięty

Post#6 28 Paź 2012 16:02   

Płyta z systemem operacyjnym ( xp ) i konsola odzyskiwania polecanie chkdsk i zobacz czy problem ustąpi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Bluescreen w komputerze ,,rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej"
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.054 seconds

elektroda.pl temat RSS