Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Zasilacze, ładowarki -> Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu
Autor
Wiadomość
kuris
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Bielsko Biała-Wilkowice

Post#1 Post autora tematu 31 Paź 2012 11:08   

Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu

Witam serdecznie mam martwą ładowarkę do akumulatorów ,do wkrętarko wiertarki.Problem polega na tym że,wymieniłem wszystkie elementy zaznaczone na zielono ponieważ były uszkodzone.Pozostałe elementy sprawdziłem po wylutowaniu i są ok,poza jednym małym scalaczku smd który jest też uszkodzony ale nie mogę odczytać nazwy bo jest zakodowany ,zaznaczyłem go na czerwono na zdjęciu,na nim jest tylko napisane 63A49.proszę o pomoc w identyfikacji. Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Paź 2012 11:08   

Powrót do góry

kuris
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Bielsko Biała-Wilkowice

Post#2 Post autora tematu 23 Lis 2012 14:46   

Re: Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu

Element o który pytałem jest nie dostępny kupiłem nową ładowarkę "wszyscy którzy mi pomogli wielkie dzięki"!!!!!!!!!!!!!!.Temat zamykam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Zasilacze, ładowarki -> Ładowarka Graphite 58G127-14 - martwa,identyfikacja elementu
Strona 1 z 1