X
  • #1 31 Oct 2012 15:02
    robet14
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam chcę ogrzać łazienkę bo trochę jest w niej zimno. Pomyślałem nad dmuchawa łazienkową lub grzejnikiem drabinkowym (elektrycznym). Co możecie polecić, drabinka będzie mieć chyba dodatkowe zastosowanie przy suszeniu ręczników. Proszę o pomoc.
  • #2 31 Oct 2012 17:15
    stanislaw1954
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Myślę,że drabinka jest lepszym rozwiązaniem. Wprawdzie dmuchawa (odpowiednio duża) szybciej nagrzewa niż drabinka, ale na pewno przy prawidłowej obsłudze(i podłączeniu) jest bezpieczniejsza. A dodatkowo można właśnie na niej powiesić ręcznik, bo po wyłączeniu jakiś czas oddaje ciepło.
  • #3 31 Oct 2012 20:17
    Zbigniew Rusek
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Chyba chodzi o drabinkowy grzejnik podłączony do centralnego ogrzewania (wodnego)? Do grzejnika łazienkowego (drabinkowego) pracującego w instalacji C.O. można wmontować specjalną grzałkę elektryczną, która umożliwi np. ogrzewanie łazienki poza sezonem grzewczym (w łazience - przynajmniej teoretycznie - powinno być najcieplej).
  • #4 31 Oct 2012 20:21
    stanislaw1954
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Zbigniew Rusek wrote:
    Chyba chodzi o drabinkowy grzejnik podłączony do centralnego ogrzewania (wodnego)? Do grzejnika łazienkowego (drabinkowego) pracującego w instalacji C.O. wmo
    Niekoniecznie. Może być zamontowany jako "samodzielna " jednostka.
  • #5 01 Nov 2012 11:23
    Sheraton
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Jeśli zamontujesz grzałkę w grzejniku , jako samodzielną jednostkę to musisz pomyśleć co zrobić z nadmiarem ciśnienia związanym ze zmianą temperatury. Czy ciśnienie o wiele wzrośnie w grzejniku.
  • #6 01 Nov 2012 12:00
    andrefff
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    Nic. A co ma niby zrobić ? I po co ?
  Search 4 million + Products
Browse Products