Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 31 Paź 2012 20:08
    Eidems
    Poziom 27  

Witam, posiadam laptopa lenovo g580 z windowsem 7 home premium i posiadam kilka pytań:
    -Ile kosztuje oryginalny nośnik windowsa 8 (dodatkowo), jeżeli wykupię W8 za promocyjną cenę 69zł?
    -Czy tylko mam możliwość zapłaty kartą/paypal, nie mogę wykonać normalnego przelewu?
    -Jeżeli zdecyduje się na W8, bez oryginalnego nośnika, to windowsa 8 będę mógł sobie jakoś nagrać na płytę itd?

• #4 31 Paź 2012 20:46
    Eidems
    Poziom 27  

adamadi33 napisał:
    Eidems napisał:
    jeżeli wykupię W8 za promocyjną cenę 69zł?

Gdzie napotkałeś na taka promocję?

Przepraszam, źle się wyraziłem, upgrade do Windows 8 Pro*

• #6 01 Lis 2012 12:09
    bmserwis
    Poziom 36  

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania, wejdź sobie w mój link to się dowiesz.

• #7 01 Lis 2012 12:15
    irek6311
    Poziom 33  

Tu jest wszystko opisane http://windowsupgradeoffer.com/pl-PL i Eidems kartą tylko zapłata za produkt ,
    prosiak22 przecież bmserwis dał link w swoim poście ale żeby kupić za 69 zł musisz spełniać warunki promocji .

• #8 01 Lis 2012 12:21
    krzychupar
    Poziom 38  

Jeżeli kupiłeś komputer po 2 czerwca 2012 to jest taka możliwość po takiej cenie.

Link

.

• #9 01 Lis 2012 16:59
    Eidems
    Poziom 27  

Kurczę, jeżeli zostaje tylko płatność kartą to trochę komplikuje w moim przypadku, a nikt się nie orientuje ile może kosztować dodatkowy oryginalny system W8 na płycie (jaka dopłata)?

• #11 01 Lis 2012 22:08
    Eidems
    Poziom 27  

Jest coś takiego, że mogę wybrać nośnik DVD, oni mi go przysyłają, ale za odpowiednią dopłatą (chociaż tak zrozumiałem). Nie mam pojęcia ile wynosi ta dodatkowa opłata. Cytuję:
    "Aby skorzystać z oferty uaktualnienia systemu Windows, zarejestruj się w tej witrynie do 28 lutego 2013 r.
    Po dokonaniu rejestracji i zweryfikowaniu danych przez firmę Microsoft otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.
    Wkrótce po pomyślnej rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z kodem promocyjnym i instrukcjami dotyczącymi zakupu i pobrania oprogramowania. Aby skorzystać z ceny specjalnej, zrealizuj kod promocyjny w trakcie składania zamówienia na uaktualnienie.
    Klienci będą mogli zakupić system Windows 8 Pro w wersji do pobrania. Opcjonalny instalacyjny dysk DVD będzie można otrzymać po uiszczeniu dodatkowej opłaty oraz opłaceniu kosztów wysyłki, podatków i cła. Po pobraniu systemu Windows 8 można także wybrać opcję utworzenia własnego nośnika instalacyjnego (DVD lub USB).
    Do skorzystania z tej oferty jest wymagane połączenie internetowe, które umożliwi rejestrację oraz złożenie zamówienia. Uwaga: mogą być naliczane opłaty za połączenia telefoniczne lub inne opłaty za uzyskanie dostępu."

• #12 02 Lis 2012 09:54
    kasiunia7777
    Poziom 39  

No to zadzowń do microsoftu lub napisz meila i niech ci napiszą ile kosztuje z nośnikiem dvd i kosztami wysyłki, lecz nie rozumiem po co ci nosnik dvd skoro obraz który pobierzesz także możesz sobie sam wypalić na dvd i zapewne będzie to najtańsze rozwiązanie.

• #13 02 Lis 2012 11:35
    Eidems
    Poziom 27  

Nie napisałem, że chcę kupić, tylko dowiedzieć się ile kosztowałby ten nośnik z wysyłką, dziękuje za wszystkie odpowiedzi, temat zamykam;)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty