X
  • #1 04 Nov 2012 22:44
    Sharan97
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Czy ktos moglby mi pomuc ? Mam problem ze swiatlami stopu w sharanie 1,9 tdi 97 rok, stopil mi sie bezpiecznik zalozylem nowy i od tej pory swieci sie caly czas swiatlo stopu. Czy moglby ktos podeslac mi opis skrzynki bezpiecznikow i przekaznikow moze jakies zdjecia albo chociaz jakas dobra rade. Dziekuje z gory.
  • #2 04 Nov 2012 22:57
    leonek4
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (0)
    Sprawdź czujnik świateł stopu przy pedale hamulca.
    Bezpiecznik F20
  • #3 04 Nov 2012 23:23
    Zico63
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    A ruszał go Kolega? Wyjmował? Bo tam jest pewna procedura (włączniki są praktycznie identyczne): To view the material on this forum you must be logged in.
    Inaczej włącznik do wyrzucenia.
  • #4 04 Nov 2012 23:26
    Sharan97
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    czujnik byl wymieniany na nowy a ten F20 to przekaznik czy bezpiecznik i gdzie sie znajduje

Dodano po 1 [minuty]:

jaka procedura
  • #5 04 Nov 2012 23:27
    Zico63
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Trzeci od prawej, przecież Kolega Leonek4 podał :sm31:
    Sharan97 wrote:
    jaka procedura

Nie można go tak se wsadzić...
  • #6 04 Nov 2012 23:38
    Sharan97
    Level 2  
    ja mam niestety sharana i niemam pojecia gdzie sie w nim te przekazniki znajduja slyszalem ze moze byc spalony przekaznik swiatel ale gdzie on jest albo chociaz jaki ma nr

Dodano po 3 [minuty]:

a dlaczego niemozna go tak se wsadzic

Dodano po 3 [minuty]:

ten bezpiecznik jak sie go wklada zapalaja sie swiatla stopu i sie swieca caly czas nawet jak jest odlaczona kostka od czujnika stopu
  • #7 05 Nov 2012 00:05
    Zico63
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Niestety, albo "stety" - ale Vw wykorzystuje wiele części takich samych w różnych modelach a w linku jest opis pewnych czynności przy wkładaniu włącznika świateł STOP w wersji czteroprzewodowej (do TDI). Czy to skoda czy VW. Inaczej uszkodzi się wewnętrzny system samoregulacji włącznika.
    Jeśli jednak świecą nawet przy odłączonej kostce - sprawa przyjmuje inny obrót. Być może wina leży w zwarciu w gnieździe haka przyczepy (zapewne jest 13-pinowe). Być może zwarcie jest gdzie indziej. Tak czy owak, myślę, ze Kolega musi poprosić znajomego by na to spojrzał na żywo.
  • #8 05 Nov 2012 00:53
    Sharan97
    Level 2  
    dziekuje bardzo za pomoc jutro bede patrzyl dalej
  • #9 06 Nov 2012 20:31
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    To view the material on this forum you must be logged in.

To view the material on this forum you must be logged in.

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Na tym forum wymagamy minimum wiedzy na temat aut oraz minimum własnego wkładu w zlokalizowanie usterki.

Kosz.
  Search 4 million + Products
Browse Products