Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
Autor
Wiadomość
zeus1313
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Ostrów Wielkopolski

Post#1 Post autora tematu 06 Lis 2012 18:54   

Re: Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie

Ja mam zmywarkę Candy 312 AX i problemy z wypompowaniem wody na końcu cyklu (zaczyna intensywnie pulsować dioda) i do tego nie podgrzewa wody do suszenia , od niedawna w trakcie zmywania pompa główna zatrzymuje się i startuje i tak cały czas a dioda przygasa .Są to wszystkie objawy które inni mają pojedyńczo a ja mam jednocześnie ! zawołałem serwis i oznajmił że moduł do wymiany (oznajmił 500zl-przegnałem GO) WYCZYTAŁEM na FORACH że wymiana kondensatora pomaga-wymieniłem dwa które się znajdują na płytce za 2.7zł+0.50gr. Parkometr (hihihi) POMOGŁO-DZIAŁAAAAA !!!!!!!!!!!!!
Moderowano przez mrhari:
3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

----
Wydzielono z tematu: Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
przez mrhari dnia 6.11.2012 19:59
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Lis 2012 18:54   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS