Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 06 Nov 2012 18:54   

Re: Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie

Ja mam zmywarkę Candy 312 AX i problemy z wypompowaniem wody na końcu cyklu (zaczyna intensywnie pulsować dioda) i do tego nie podgrzewa wody do suszenia , od niedawna w trakcie zmywania pompa główna zatrzymuje się i startuje i tak cały czas a dioda przygasa .Są to wszystkie objawy które inni mają pojedyńczo a ja mam jednocześnie ! zawołałem serwis i oznajmił że moduł do wymiany (oznajmił 500zl-przegnałem GO) WYCZYTAŁEM na FORACH że wymiana kondensatora pomaga-wymieniłem dwa które się znajdują na płytce za 2.7zł+0.50gr. Parkometr (hihihi) POMOGŁO-DZIAŁAAAAA !!!!!!!!!!!!!
Moderated by mrhari:
3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

----
Wydzielono z tematu: Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
przez mrhari dnia 6.11.2012 19:59

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Nov 2012 18:54   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Zmywarka Candy Futura CDF 312 AX dziwne działanie
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.034 seconds

elektroda.pl topic RSS feed