Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Lis 2012 11:06
    minimaxi
    Poziom 15  

Podepnę się grzecznościowo. Od czasu do czasu potrzebuję przesłać sygnał z dekodera (EURO lub HDMI) do laptopa ( VGA lub DVI).... Czyli kierunek odwrotny niż kolega potrzebował i czy mam rozumieć, że jest to optymalne dla mnie rozwiązanie? Czy może jest jakieś tańsze? Pozdrawiam!

• #2 11 Lis 2012 13:44
    mac6
    Poziom 13  

minimaxi napisał:
    Podepnę się grzecznościowo. Od czasu do czasu potrzebuję przesłać sygnał z dekodera (EURO lub HDMI) do laptopa ( VGA lub DVI).... Czyli kierunek odwrotny niż kolega potrzebował i czy mam rozumieć, że jest to optymalne dla mnie rozwiązanie? Czy może jest jakieś tańsze? Pozdrawiam!

Łącza HDMI, DVI i VGA to łącza kierunkowe. Laptopy nie mają wejść VGA ani DVI, tylko wyjścia, więc wizji do nich tymi łączami nie prześlesz.

• #3 11 Lis 2012 16:48
    mihal2002
    Poziom 43  

minimaxi napisał:
    Podepnę się grzecznościowo.

Pod co się podepniesz?
    A gdzie laptop ma jakieś w/w wejścia?

• #4 12 Lis 2012 08:51
    minimaxi
    Poziom 15  

Dzięki Panowie, już wszystko jasne! -laptopy mają tylko jednokierunkowe wyjścia... :( Ale gdybym scartem z dekodera skierował sygnał do monitora na VGA to będzie już OK :) Zdaje się, że dla monitorów są to już na pewno wejścia, a nie wyjścia :) A czy są jakieś inne możliwości podania sygnału na na laptop? Wydaje się, że wejścia AV... czy tak?

• Pomocny post
    #5 12 Lis 2012 10:15
    mihal2002
    Poziom 43  

USB jest dwukierunkowe. Poszukaj sobie na forum jest opisane. Lecz czy to zadziała... wątpię.

• #6 12 Lis 2012 11:59
    minimaxi
    Poziom 15  

Dzięki! Poszukam połączenia przez USB, ale nawet wyszukanie dla mnie nie jest takie proste :) Pozdrawiam

• #8 12 Lis 2012 14:55
    anmedia
    Poziom 39  

Kolego minimaxi dla Ciebie jest rozwiazanie, ale kosztowne. W kazdym przypadku wiaze sie to z zakupem karty wyposazonej w odpowiednie gniazda dla przykladu wszystko w jednym

Blackmagic Intensity

. Kupujesz i podlanczasz wszystko co chcesz do laptopa i wszystko dziala. Jesli chcesz sie skupic tylko na HDMI to specjalna karta z

WEJSCIEM HDMI

. W ostatecznosci jesli chcesz zgrywac tylko poprzez Euro to nazwyklejszy

grabber

(najtanszy).

Pamietaj takze ze z TV sygnalu poprzez HDMI nie otrzymasz. W TV wszystkie gniazda sa IN.

• #9 14 Lis 2012 18:26
    ferdek16
    Poziom 17  

Są na rynku adaptery USB do których można podpiąć min VHS DVD, kamery, oraz można również przechwycić obraz z dekodera który ma wyjścia video lub przez przejściówkę euro >czincz av

Moderowany przez Pablo1964:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

przykład potrzebnych urządzeń do adaptera potrzebny będzie program przechwytujący video

• #10 22 Maj 2015 20:12
    minimaxi
    Poziom 15  

Wybrałem nBox na Linuxie z dyskiem HD i jest extra Polecam!

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty