X

Whirlpool awg 879 E - Prośba o wsad pamięci

phiter 15 Nov 2012 21:54
  • #1 15 Nov 2012 21:54
    phiter
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Witam - potrzebowałbym wsad pamięci do pralki Whirlpool awg 879 E (bez wyświetlacza). Jeśli ktoś by taki posiadał baaardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
  • #2 21 Nov 2012 20:53
    levy^
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    obawiam sie ze nic takiego nie dostaniesz, chyba ze ktos trafil na wyciek z fabryki ...
  • #3 22 Nov 2012 21:05
    phiter
    Level 19  
    Topic author Helpful post? (0)
    Może i tak ale czasem co bardziej zapobiegawczy serwisant jak ma na stole taki moduł to zgra program choćby na przyszłość dla siebie.
    Generalnie pralka niebawem idzie na złom bo bez programu z tego nic nie wymyślę.
    Muszę się też przyznać że nie programowałem do tej pory takiej kości - jedynie 24cxx programatorem samoróbką- chciałem tylko pokombinować czy dam radę ruszyć z tematem, niestety nie mam w okolicy nikogo kto by takie rzeczy robił..
  • #4 22 Nov 2012 21:13
    levy^
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    nie sadze aby producent nie zabezpieczyl kosci przed kopiowaniem/klonowaniem. Z tego co wiem to flash jest wgrywany w fabryce i nie do skopiowania dla wszystkich typow modulow. Natomiast glownym wyznacznikiem jest tutaj EEPROM ktory mozna programowac przy pomocy programatorow dostepnych w WHIRLPOOLu i to on "informuje" program w FLASHu jakie opcje dana pralka posiada...
  • #5 22 Nov 2012 21:31
    phiter
    Level 19  
    I otoż właśnie ustrojstwo mi się rozchodzi ,) EEPROM.
  • #6 22 Nov 2012 21:36
    levy^
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    ok, teraz popatrzylem co to za pralka. Ta niestety nie ma mozliwosci zaprogramowania modulu (tego z tylu u dolu pralki) bo nie jest to pralka WHIRLPOOLa. Co ci sie dzieje z tym sprzetem ?

ps. Pralka chyba z fabryki IGNISa albo ARDO (niech mnie ktos poprawi)
  • #7 22 Nov 2012 21:46
    phiter
    Level 19  
    Pewnie Ardo bo taki moduł kiedyś w ardo widziałem. Dzieje się to że nic się nie dzieje.
    Podczas włączenia włącznika sieciowego tylko błyśnie na sekundę panel. sprawdziłem mostek, napięcia itd i wszystko wygląda na sprawne. Kiedyś miałem takie same objawy w tym samym modelu ale z wyświetlaczem (879D) - wyświetlacz tylko mrugnął.
  • #8 22 Nov 2012 21:50
    levy^
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Nie pamietam zbyt dokladnie, bo juz od 3 lat nie pracuje w autoryzowanym serwisie ale bylo tak ze jesli wyswietlacz mignal to byla jego wina nie modulu wykonawczego. Rzadko sie zdarza aby uC padal
  • #9 22 Nov 2012 22:04
    phiter
    Level 19  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Hmmm no to mi zabiłeś klina... Nie wiem co jeszcze mogę tam sprawdzić..
    To jest taki moduł:
    Whirlpool awg 879 E - Prośba o wsad pamięci
  • #10 22 Nov 2012 22:09
    levy^
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    no wlasnie, jedyne co w tych modulach sie psulo to mostki od silnika, przyjrzyj sie uwaznie wyswietlaczowi
  • #11 22 Nov 2012 22:21
    phiter
    Level 19  
    Ok. no to jutro wrócę do tematu. Na razie dzięki wielkie za zainteresowanie.
  Search 4 million + Products
Browse Products