Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 32". Proszę o radę.

zygmunt722 18 Lis 2012 17:41 726 1
  • #1 18 Lis 2012 17:41
    zygmunt722
    Poziom 6  

Witam. Powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą telewizora na coś większego. Obecny telewizor mam co prawda dopiero 3 lata, ale ma on tylko 22" i co jest największym problemem tylko 1 wejście HDMI. Nie jestem tylko pewien czy 32" nie będzie zbyt duże.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Niezbyt duże. 2,5x4m.
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Ok. 2m.
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Zazwyczaj na wprost.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Z lewej strony telewizora.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG LCD 22"
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Min. 2xHDMI, fajnie jakby była opcja Smart TV. FullHD
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? 2 dekodery satelitarne
    10 .Jakie urządzenia?
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Raczej matowa, ale nad błyszczącą też się zastanowię.
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Głównie sportowe.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Fajnie byłoby mieć aplikacje typu ipla, tvn player
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
    16. Preferencje co do marki? Głównie zastanawiałem się nad LG i Samsungiem (może ciut bardziej nad LG), ale chętnie rozważę inne marki.
    17. Preferencje co do wielkości? Chciałbym 32", ale nie wiem czy nie będzie on za duży do pomieszczenia.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Głównie popołudniami i wieczorami.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Tutaj jeszcze nie ma konkretnego przedziału. Generalnie im tańszy tym lepszy.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme