Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Golf III - LPG z samochodu do innego samochodu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Golf III - LPG z samochodu do innego samochodu
Autor
Wiadomość
Nati1602
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Ciechocinek

Post#1 Post autora tematu 18 Lis 2012 18:43   

Golf III - LPG z samochodu do innego samochodu

Witam.. Jak dobrze, że znalazłam te stronke.. Mam taki problem związany z LPG. Kupiłam golfa III 1.8 GTI , a w domu okazało sie ze papiery od instalacji gazowej sa od wolkswagena pasata.. i gaz nie jest wbity w dowód.. Wiem że to moja wina ze nie sprawdziłam odrazu papierów, ale teraz to juz po fakcie i szukam jakiejś wskazówki, czy jak pojade do gazownika czy dał by rade to jakos załatwic.. Mam papiery od homologacji butla jest 3 letnia i mam ta fakture VAT.. Bardzo bym prosiła o pomoc.. Tu widze ze pare osób mówi, że nie można przekładac lpg od innego samochodu inni zaś pisza ze jak butla nie przekracza od 3 do 5 lat to da rade.. Czekam na jakąs odpowiedz.. I z góry dziekuje..:)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Lis 2012 18:43   

Powrót do góry

MC CHIPTUNING
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Nowy Sącz

Post#2 18 Lis 2012 19:35   

Re: Golf III - LPG z samochodu do innego samochodu

Poniekąd sam sobie odpowiedziałeś - podjedź do gazownika i się zapytaj.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Lis 2012 19:35   

Powrót do góry

DJ_Dexinter
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Myszków

Post#3 18 Lis 2012 19:57   

Nie można przekładać takich instalacji. Dopiero gazownik zakłada pieczęć lub naklejkę że dopuszcza do kolejnego montażu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Lis 2012 19:57   

Powrót do góry

Nati1602
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Ciechocinek

Post#4 Post autora tematu 19 Lis 2012 13:12   

Ta instalacje podobno zakładał jakis gazownik który kiedys prowadził warsztat.. JA go teraz raczej nie odnajde.. Ale jak pojade do jakiegos gazownika który okaze sie człowiekiem to powiedzcie mi czy jak sprawdzi ze z ta instalacja jest wszystko ok to czy wystawi mi taka pieczątke..?? I co z tymi miedzianymi i gumowymi kabelkami to jest chyba najlepiej powymieniac na nowe..?? nie wiem jak tam jest w tej mojej butli.. dzisiaj albo jutro pojade do gazownika.. Ale troche sie denerwuje po nocach, zanim tego nie załatwie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> Golf III - LPG z samochodu do innego samochodu
Strona 1 z 1