Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HYUNDAI HKP-308 - nie dzwoni domofon

wallly 03 Lut 2005 06:43 1734 4
  • #1 03 Lut 2005 06:43
    wallly
    Poziom 10  

Witam

Od dłuższego już czasu (ale jak na razie bez skutecznie :-( ) poszukuję instrukcji do centralki telefonicznej HYUNDAI HKP-308.

Jeśli ktoś z Was posiada coś takiego to proszę o informacje.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info na ten temat.
    Mój e-mail: wallly(malpa)o2.pl

Pozdrawiam
    wallly
    Przeniesiono z: Schematu/instrukcji... [h]

• Pomocny post
    #2 03 Lut 2005 08:24
    msura
    Poziom 14  

Mam ale na papierze i tymczasowo nie mam możliwości skanowania.
    Jak Cię interesują jakieś konkretne funkcje to wal na priv.

• #3 12 Lut 2005 20:25
    wallly
    Poziom 10  

Pierwszy z problemów dotyczy domofonu. Do centralki jest podłączony domofon Hyundai'a (przy bramce wejściowej, jak to zwykle z domofonami bywa...). Nie wiem czy jest to rozwiązanie częste, ale akurat w moim przypadku tak jest.
    Otóż w momencie naciśnięcia przycisku na nim rozlega się muzyczka (z domofonu przy furtce), a na wszystkich aparatach telefonicznych podłączonych do centralki miga dioda sygnalizacyjna, ale nie rozlega się ten miły dla ucha sygnał dzwonienia! W momencie gdy ktoś podniesie słuchawkę to bez problemu można się porozumieć. Obie osoby się słyszą.
    Co jest nie tak, że nie telefony nie dzwonią? Czy da się to jakoś przywrócić?
    Nie mam pojęcia co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, ale stało się nagle (zanik sygnału dzwonienia).
    Możliwe że wystaczy coś ustawić w centrali, ale bez instrukcji jest to conajmniej ciężkie do wymyślenia.
    Możliwe, że sama centralka, albo moduł domofonu jest walnięty?
    Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, które pozwolą mi rozwiązać ten problem.

• #4 29 Lis 2006 13:34
    yes2mike
    VIP Zasłużony dla elektroda

Minelo kawal czasu - masz moze manuala w formie elektronicznej ;)
    Albo wie ktos, czego jest to klon ? Chyba jakis tajny projekt - nigdzie w necie nic o tym nic nie ma :(

Dokladnie jest to Hyundai HKP308/816 - ale tego nie ma szans znalezc ;)

• #5 03 Lip 2011 12:35
    wallly
    Poziom 10  

Ole
    Dawno tu nie zaglądałem... bo centralka od kilku lat jest już historią... Manuala gdzieś miałem ale może być ciężko znaleźć go ponownie... Daj znać czy jeszcze potrzebny to najwyżej zacznę grzebać i może uda się go znaleźć...
    pozdro

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme