Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

lewarek 3,5t żaba nie podnosi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> lewarek 3,5t żaba nie podnosi
Autor
Wiadomość
kimag
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Drammen

Post#1 Post autora tematu 23 Lis 2012 00:02   

lewarek 3,5t żaba nie podnosi

Witam
Posiadam podnośnik warsztatowy hydrauliczny 3,5 tony typu ''żaba''. Od pewnego czasu podnosił tylko do połowy. Postanowiłem zabrać się za niego i doprowadzić go do porządku. Kupiłem olej hydrauliczny specjalny do lewarka z zamiarem wymiany na nowy z racji tego że lewarek ma już z 9 lat stwierdziłem iż mu się należy :) Reasumując spuściłem cały olej zalałem na nowo i nic zero reakcji . Ponoć wystarczy go odpowietrzyć lecz mnie zabrakło fantazji do tego. Próbowałem na wiele sposobów od nalewania pod korek po przez nalewanie na wyciągniętym tłoczysku jak i nalewanie podczas wyciągania tłoczyska < jak w strzykawce > za każdym razem nadmiar oleju został wypychany na zewnątrz i nic bez reakcji. Na chwilę obecną wiem że wystarczyło by dolać oleju i po sprawie ale za późno. Czy ktoś przerabiał temat i może pomóc ?
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Lis 2012 00:02   

Powrót do góry

Zico63
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Bielsko-Biała

Post#2 23 Lis 2012 00:49   

Re: lewarek 3,5t żaba nie podnosi

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=284487272&page=0&fpart=all&vc=1
Może pomoże?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Lis 2012 00:49   

Powrót do góry

autopoldi
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Białystok

Post#3 23 Lis 2012 02:46   

Re: lewarek 3,5t żaba nie podnosi

Swego czasu miałem podobny problem ze swoją 3,5 tonową ( ciekła i coraz niżej podnosiła oraz opuszczała się delikatnie ). Po rozebraniu na elementy pierwsze , wymianie o-ringów i wymianie kulki w zaworku problemy ustały. Zalałem olej hydrauliczny LH-46 poprzez gumowy korek na obudowie tłoczyska wykręciłem zaworek zwrotny (pod śrubą na płaski śrubokręt sprężynka i kulka)żeby odpowietrzyć i chodzi już kilka lat bez zarzutu (podnoszę nią busy) .
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> lewarek 3,5t żaba nie podnosi
Strona 1 z 1