Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 24 Lis 2012 16:01
    elektryk_siedlce
    Użytkownik obserwowany

Witam.
    Oturz mam pewien problem a mianowicie chodzi o kontrolę mojego komputera.
    Potrzebny jest mi jakiś program który przechwytuje hasła i loginy logujących się osób na strony internetowe itp.Chodzi o to,że na moim komputerze często loguje się dużo osób i jeden z nich włamał mi się na facebook.pl i zmienił hasło w związku z tym planuje je odzyskać w taki sposób,że jak się znowu zaloguje(ten dzieciak)to,żeby program przechwycił to hasło i je gdzieś zapisał.

Znacie jakiś taki programik?
    Dodam jeszcze,że najlepiej by było jak by był legalny jednak z nielegalnym też sobie poradzę.
    Jeśli nie znacie legalnych to proszę o nielegalny (np:keylloger).
    Korzystałem z

takiego

programiku lecz chyba uszkodzony bo po utworzeniu ikonki na pulpicie i zamknięciu programu nie da się już go odpalić.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.

• #3 24 Lis 2012 16:17
    elektryk_siedlce
    Użytkownik obserwowany

BILGO napisał:
    Zobacz na ten program: http://mini-monitoring.softonic.pl/ [działa 14 dni]

A czemu działa tylko 14dni?Czyżby był płatny?Mi chodzi o darmowe programy:)

• #4 24 Lis 2012 16:24
    BILGO
    Poziom 38  

To jest chyba wersja testowa...
    Jak długo chcesz używać tego programu szpiegowskiego?? Może wystarczy 7 dni , aby zdemaskować "hakera" :D

• #5 24 Lis 2012 16:35
    elektryk_siedlce
    Użytkownik obserwowany

BILGO napisał:
    Jak długo chcesz używać tego programu szpiegowskiego??

Już zakończyłem z nim pracę.Jak chcesz to zainstaluj go na chwilę,następnie wejdź do folderu w którym zainstalowany został program i otwórz ukryty plik tekstowy o nazwie bad_k1 lub bad_k2 i poczytaj sobie te wszystkie przekleństwa jakie są tam zapisane ;).Czyżby osoba która robiła ten program jest taka niewyżyta?:)

• #6 24 Lis 2012 16:40
    Matuzalem
    Poziom 43  

Szukasz czegoś co służy inwigilacji działań innych osób więc, nie tylko z przyczyn w Regulaminie forum wskazanych, radź sobie sam (niezależnie od tego czyj jest komputer, na którym się to śledzenie ma odbywać).

Na temat innych uchybień w Twych postach już nie będę się rozpisywał.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty