Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

pęknięta szyba płyty

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> pęknięta szyba płyty
Autor
Wiadomość
siczku
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: J-Bie

Post#1 Post autora tematu 26 Lis 2012 15:22   

pęknięta szyba płyty

Witam, uderzyłem w płyte ceramicznej i pękło szkło w niej. Jest całe do wymiany i teraz mam 2 opcje do wyboru
1. Wymiana szkła i tu pytanie ile to kosztuje i czy macie jakieś namiary na takowe osoby zajmujące sie tym? Najlepiej na śląsku
2. Kupno nowej płyty, tylko że ta była z 95 roku i ma dziwny wtyk który nie wiem czy trzeba jakoś przerabiać. Płyta jest firmy miele km 232 i była połączona z piekarnikiem miele kse 200. Nie chce np kupić nowej płyty któr nie bedzie chodziła z moim piekarnikiem więc chciałbym też sie dowiedzieć czy moge wybrać jaką chce płyte czy musza to być określone modele
Tu jest zdjęcie płyty i wtyku
pęknięta szyba płyty pęknięta szyba płyty
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 26 Lis 2012 15:22   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu AGD:

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> pęknięta szyba płyty
Strona 1 z 1