X
  • #1 01 Dec 2012 16:54
    MICH4Ł
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Witam mam pewien problem po odłączeniu aku i ponownym podlączeniu szyba pasażera nie podnosi sie autonatycznie i nie opuszcza sie po przyciśnieciu przycisku w drzwiach jedynie podnosi sie i opuszcza sie tyle ile trzymamy przycisk, potrafiłby ktoś mi pomóc jak to zaprogramować? niechce z takimi problemami błachymi jeździć do elektryka bo jemu to zamie 3 sekundy i skasuje jak za brorze juz kiedys byłem, z góry dziękuje za pomoc Michał
  • #2 01 Dec 2012 20:11
    tomasz sadowski
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Opuścić szybę skokowo do dołu i przytrzymać ok 3 sekund następnie podnieść ją skokowo do góry i przytrzymać na maksymalnym położeniu ok 3 sek i powinno działać .
  • #3 01 Dec 2012 21:34
    15darekvw
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Włacz zapłon opusc szybe z trzy razy w dół i trzy razy do góry i bedzie latac automatycznie na dotyk ;-)
  • #4 02 Dec 2012 06:10
    MICH4Ł
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    własnie cholera nie działa
  • #5 02 Dec 2012 09:19
    tomasz sadowski
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Kolego przytrzymaj przycisk w skrajnych położeniach ok 3-5 sekund . Nie ważne że usłyszysz takie '' pyknięcie ''. Jak pisałem najpierw otwórz i przytrzymaj a następnie zamknij i przytrzymaj .Jak to nie pomoże to albo nie miałeś tej funkcji albo przycisk uszkodzony .
  • #6 02 Dec 2012 11:29
    MICH4Ł
    Level 10  
    miałem tą funkcję a przycisk nie uszkodzony tylko wyjety aku oczywiscie ten sposób dziala na miejscu kierowcy natomiast pasażera nie:(
  • #7 02 Dec 2012 13:49
    15darekvw
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    No to w tym przypadku pomocny będzie już tylko VCDS lub VAG CAN PROFESJONAL jeśli sprawdziłeś możliwości które ci podaliśmy ;-)
  • #8 02 Dec 2012 13:55
    MICH4Ł
    Level 10  
    śmieszne jest to ze elektryk ustawił mi to kiedys w 2 sekundy siedząc na miejscu pasażera bez kompa zadnego:D
  • #9 07 Dec 2012 00:29
    MICH4Ł
    Level 10  
    tomasz sadowski wrote:
    Kolego przytrzymaj przycisk w skrajnych położeniach ok 3-5 sekund . Nie ważne że usłyszysz takie '' pyknięcie ''. Jak pisałem najpierw otwórz i przytrzymaj a następnie zamknij i przytrzymaj .Jak to nie pomoże to albo nie miałeś tej funkcji albo przycisk uszkodzony .

byłem u elektryka też nie ustawił tego tak na szybkiego, co to mzoe być przycisk czy moduł komfortu?
  Search 4 million + Products
Browse Products