Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor za 8000 zł

Morgan87 02 Gru 2012 20:07 1263 3
  • #1 02 Gru 2012 20:07
    Morgan87
    Poziom 8  

Dzień dobry,

Zacznę od tego że TV ma być prezentem dla rodziców, zakup planuję na połowę grudnia. Objechałem kilka dużych MM, Saturnów i EURO marketów w trójmieście, coś tam widziałem, jakieś typy mam.

Odległość od ekranu? 3.5m
    Jak słońce świeci w pokoju? TV będzie stał na zachodniej ścianie, rano do południa słońce świeci na ekran, przestaje po godz 14-16 w zależności od pory roku
    Jak duży jest pokój? 25m2
    Jaki masz obecnie telewizor? philips crt 29"
    Jakie programy najczęściej oglądasz? Ja filmy i dokumenty, Ojciec tylko i wyłącznie wiadomości.
    Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? Najczęściej wieczorem, czasem rano w weekendy
    Preferowana wielkość telewizora? 47-55
    Preferowana technologia? brak
    Preferowana marka? brak
    Czego nie lubisz w telewizorach? kiepskiej jakości obrazu
    Jakie urządzenia będą podłączone? dekoder Cyfrowego Polsatu, w przyszłości BluRay i jaki zestaw głośników 2.1 może konsola do gier, ale zawsze wolałem PC do gier.
    Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 70% TV 30% BluRay (jak będzie)
    Siedzisz na wprost czy również z katów bocznych? Jedna kanapa na wprost, druga z lewej strony ekranu (jak na zdjęciu)
    3D? Może, nie musi
    Telewizor ma mieć wifi? Jest router wiec TAK
    Ma czytać przez USB filmy? Nie korzystam z pirackich filmów, może ale nie musi
    Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? Chcę podłączyć dekoder CP, odtwarzacz BR, Aplituner, konsolę do gier.
    Jaki masz sygnał? Cyfrowy Polsat
    Ile godzin dziennie ma grać telewizor? 4 - 6 godzin
    Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 - 4
    Ma stać czy wisieć? Jeszcze niewiem
    Jaka klasa cenowa? max 8000 zł

Zdjęcia pomieszczenia:

Jaki telewizor za 8000 zł Jaki telewizor za 8000 zł Jaki telewizor za 8000 zł

Panowie, Panie.. jaki telewizor byście wybrali ?

PS. Prosiłbym tylko aby w temacie nie wypowiadał się Pan Krzysztof G. z audiovideo.com.pl, ponieważ jego stanowisko już znam.

• #3 02 Gru 2012 23:21
    Morgan87
    Poziom 8  

Można prosić o argumentację, w porównaniu np do philipsa serii 8 ??

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme