Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VITO 110 - Jaki silnik pasuje

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VITO 110 - Jaki silnik pasuje
Autor
Wiadomość
damianon
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 04 Gru 2012 12:27   

VITO 110 - Jaki silnik pasuje

Witam.

Kupiłem Mercedesa Vito 110 z roku '98 z silnikiem 2.3 D jakieś 3 lata temu. Problem pojawił się dziś, jak przyszło do wymiany silnika- strzelił łańcuszek :-(

Nie wiem jaki mogę silnik zamontować? Czy to może byś 2.3 D czy 2.3 TD ???

Wcześniejszy problem miałem taki, że raz chodził jak "żyleta" a raz jak ślimak winniczek w błocie -mówię tu o silniku 2.3D , który taki tam była zamontowany, ale nie wiem czy taki tam powinien być bo poprzedni właściciel go wymienił.

Czy jest możliwe, że miałem 2.3D a powinienem mieć 2,3 TD?? i czy mógłbym zamontować 2.3 TD - chciałbym, żeby lepiej chodził bo jeździ nim 8 osób do pracy i do tego bagaż więc nie chciałbym, żeby był mułowaty...

Pozdrawiam Paweł
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Gru 2012 12:27   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> VITO 110 - Jaki silnik pasuje
Strona 1 z 1